bugün

Kadınların kafalarında belli bir kalıp vardır, erkeğin dış görünüşüne aşık olup birlikte olmaya başladıkları an erkeğin huyu suyu vs önemli değildir.illa ki o kafalarındaki erkek gibi yapmaya çalışırlar.
erkeğini olduğu gibi kabul etmeyip değiştirme çabasıdır başarısız olurlar ki bu vesileyle çocuk yapıp çocuklarını denek olarak kullanıp istedikleri gibi yaparlar.

bence her kadın anne olmamalı. cinnet tecavüz intihar vs bilimum kötü durumların dolaylı sebebidir bu kadınlar.

allah belalarını vermesin bana versin bunları.
Değiştiremezsiniz, en mantıklısı kendi kişiliğinizle uyumlu biriyle yaşaycağınız birlikteliktir.
bir erkek değişmez, değişmiş taklidi yapar.
Saçmalıktır. Bozuksa zaten uzak durulmalıdır. 7 sinde ne ise 70 inde o olacaktır.
o eteği giyme
o ruju sürme
o erkekle görüşme
oraya gitme
şunu yapma
bunu söyleme vs vs demek ki neymiş bu işler karşılıklıymış.
anlam veremediğim çabadır erkekler kolay kolay değişmez bu yüzden erkek seçerken düzgunünü seçmek en iyisi.
kadın-erkek ilişkilerinin iki tarafı da zorlayan boyutlarından biridir maalesef.
Millette de ne dertler varmış amk. Bizde derdimiz var sanıyorduk.
bir ormani ne kadar duzleyebilirsin ki.
şu kutukler ve şu kayalar gozune guzel gozukmedi diye duzeltemezsin gucun yeter mi.
orman vahsidir duzeltsen bile eski haline geri doner.o kutuk tekrar yeserir o kaya tekrar yuvarlanir.

sen duzelttim diye kendini kandirirsin.

bakin bihter bile behlulu degistiremedi.
Flört kişinin size uygun olup olmadığını anlama evresidir.

Sevgililik ise yontup şekil verme evresi değildir.

Sadece küçük nüanslarda bir iki rica ile rahatsızlık bildirme yoluna gidilebilir.

Flört döneminde herkesin aklı bir karış havada olduğundan bir çok şey sonradan göze batmaya ve rahatsızlık uyandırmaya başlıyor.

Yine de değiştirmeyin.
Herkes mutsuz oluyor bu durumdan
Domestik hanımin tespitinin üzerine ilave olarak iliskinin başinda kendini oldugundan farklı ilgili gösteren tipler vardır. Sonra ilgisi biter ve farklı denizlere yelken acmak ister. Sen de acaba ben ne yaptım acaba bir hatam mı oldu bu adam niye degisti der durursun. Cabalarsın ama düzeltemezsin o iliskiyi. O noktada adam zor adamı oynamaya baslar, beni darlama ben buyum dedigi yerde yol vermek en güzelidir.
Mahmut yalvarırım ototeyp hırsızlığını bırak artık :(

Şeklindedir.
(bkz: boşa kürek çekmek)
insanlar kolay kolay değişmez, hayatlarını temelinden sarsacak vakıalar yaşamadıkça.

Değişenler nadirattandır. Dolayısıyla insanî ilişkilerde düşünce yapınıza uygun bireylerle birlikte olun. Farklılıklar zenginliktir safsatasıyla karakterleri farklı olan insanların beraber vakit geçirmesi zulümdür. Mutluluk, aynı şeylerden keyif almakla aynı hedeflere koşmakla, aynı hassasiyetleri sahip olmakla ve aynı dili konuşmakla mümkündür.

Var olan sorunları çözebilmenin hasbelkader çözümü de kadinin ve erkeğin fitratlarina uygun davranması ile mümkündür. Kadın saygılı muhabbetli sevgili ilgili ve itaatkar, erkek sevecen koruyan hürmet eden sahip çıkan merhamet eden adam olursa sorunlar çözülür.

işin garibi bir erkeğin kadını düzeltmesi bir kadının erkeği duzeltmesine nispeten hayli zordur. Çünkü erkek fıtratı basit bir düzlem üzere içgüdüsel çalışır. Erkeğe samimi içten saygılı davranildiginda onun şefkat samimiyet sevgi içgüdüleri ortaya çıkar. Kadının zihni ise daha karmaşık çalıştığı için erkeğin hareketi ve girişimi çok farklı algılanabilir yada erkek işin detayını fazla düşünemez. Bir kadının bir kadını iknasi bir erkeğin bir kadını iknasına göre çok daha kolaydır.

Hayırlı değiştirmeler.
Lütfen uğraşmayın. Gereksiz bir çaba. Öyle sevin öyle koklayın öyle öpün öyle sarılın.
Bunu asla başaramayacaklar çünkü ben de onları değiştirmeye çalışmayacağım.
güncel Önemli Başlıklar