bugün

alınır mı ya? alınsın bence de. ben hep tepkiden çekindiğim için almıyorum. yavaş yavaş hem kadınları hem erkekleri bu nazikliğe alıştırmalıyız.
Düşüncesizler maalesef. Evet.
bir durum. almamalarında bir abeslik yoktur, alsalar biz o çiçeği mundar ederiz zaten. çiçek kadına yaraşır. bu geleneği değiştirmeyi düşünmenin kimseye faydası yoktur.
Birkere bana pelüş aycıcık alan olmuştu.
Nasıl yüzüm kızardı anlatamam.
Kadınlar Odun oldukları için hep erkeklerden beklerler. Evet.
Çünkü erkeklerin çiçeği ne yapması.
Siz de hepten kamilliğin bokunu çıkarın zaten.

Estetik olan kadınlardır yavrum. Onlara çiçek almamız, iltifat etmemiz gayet doğaldır.

Doğal olmayan Türk kadınlarının, dünyanın tek sevişilesi kadının kendileri olduğuna inanmalarıdır.

Kapris, naz, ağırdan satma, hayatı karartma falan.

Yokse sen, çiçek alırsın; o, mutlu olur, teşekkür eder herkes çok mutlu olur.

Ama işte bu topraklarda o görgü yok. Kadını Kezban erkeği bıkmış kamile vurmuş. Sıkıcı.
Kadınlar erkeklere alsa alsa pazardan bamya alır. Onu da akşam yemeğinde afiyetle yersin.
arz-talep meselesi ile açıklanacak durumdur ki zira ben bir erkeğin hediye olarak çiçek almak isteyeceğini sanmıyorum.
Çiçeğe çiçek alınmaz ki ama ya da ben de isterdim sevdiceğimi güllere boğmayı ya da sadece boğmayı.
Zaten ne kadar sikik iş varsa erkeklere kitlemisler.
Sevgililer gunundede hediye almak.hep erkege duser nedense.
Ya anlamiyorum siz sevgilisiniz de biz duşman askerimiyiz lan??
ben koparılıp iki üç günde solan çiçeklere üzüldüğümden alacak olursam saksıda bir çiçek almayı tercih ederim. Çünkü çiçekler solmayı değil yetiştirilmeyi hak ediyor. Tabii sevgiyi hak etmeyen birine de saksıda çiçek hediye etmek büyük aptallık olur.
çiçek verilmesinden hoşlanan bir bey görmedim henüz. onun yerine hoşlanabileceğiniz daha minimal hediyeler alıyoruz, kabul edin.
Erkekler ne anlar incelikten diyerek almıyorlardır. Evet.
Ayrıca çiçek dalında güzeldir. Evvveet.
güncel Önemli Başlıklar