bugün

Ayrıntıları görmeleridir.
(bkz: medeniyet)

doğru düzgün küfür yok, tecavüz yok, mis gibi kokuyorlar. bazıları çok güzel yemek yapıyor. mesela annem evdeyken ev hep mis gibi kokar. kesinlikle medeniyet.
yoktur. erkekler çalışma hayatında, eğitimde, bilimde, sanatta, vicdan ve ahlak gibi tüm konularda kadınları aşmaktadır.
doğanın ta kendisidir kadın ve doğa dişidir.
gündem s400 filan olunca bu rusların uçaklarına bir bakayım dedim. su-35 diye bir alet var; aynı anda 30 farklı hedefi takip edip müdahale edebiliyormuş. aha dedim tam bizim memleketin “bağyanı” değil mi bu?
kaynaklı imalat. Kadınların bu konuda çok daha iyi olduğuna şahit oldum.
ezik olduğum için herkes benden üstündür. en ezik benim.
eskiden yalamalığın bir adabı vardı. şimdiki gençler sınırları zorluyorlar. aslanlarım benim *
yemek yapmak, hep kadınlar yemek yapsın hatta biri bana üzümlü tarçınlı kek yapsın acil.
(bkz: orgazm olabilme sayısı ve sıklığı)

çocuk doğurmak, bakmak gibi kadınsal özellikler.
üstünlükten (!) bahsedeceksek bir sınır konulması gerekir. öyle rastgele söylenemez. çünkü iki cinsiyetin de kendince kullanışlı yönleri var bence yani Cinsiyet ekstra bir özellik kazandırmaz, mühim olan karakterdir. Anne olmak üstünlüktür ama nice babalar da anneden üstündür.
konuşmak susmadan konuşmak.
Kesinlikle akıl ve zeka değildir.

annelik içgüdülerinden ötürü merhamet, vicdan diyebilirim.
Yalandır. Hatta Yalan söyleyip de yakalanan kadın az olduğu için günümüzde hep erkeklere güven olmaz diye yargı oluşmuştur.
Araç kullanma harici her şeydir efendim.
(bkz: dead code)

ölüm şifrelerini yazma konusunda erkeklerden üstün oldukları kesindir. biz buna dedikodu diyoruz.
-ayrıntıdır erkekler düğününde ne kadar takı takıldığını bilir kadın kimin ne takdığını bilir..
Çok iyi Bahane üretip sorun çıkarmaları.
Duygu sahibi olmak. Ağlamak cahillik belirtisi olarak gösteriliyor bazı ahmaklar tarafından. Ağlayabilen insan hala duyguları olan, hassasiyetleri olan insandır. insani bir eylemdir ağlamak.

Bir de erkekler kadar çok bilmiş değiliz bence. Topu ukala. Her boku biliyorlar güya.
empati duygularının tavan yapmasıdır. öyle bir empati yaparlar ki, karşıdaki kişi ne yaşıyorsa, o da içinden aynısını yaşar. ( yaşar demek fazla olabilir, ama kesinlikle hisseder) en temel içgüdülerinden biridir empati. çok gelişmiştir.

aynı zamanda güçlerini, zayıf insanlardan alırlar.
istedikleri zaman ağlayabilmek. Cidden eşsiz bir yetenek, bir oduna bakıp ağlayabilen kadınlar gördüm.
ispatla tespit edilmiştir. Evde ve iş yerinde kayıp olan eşyaları hemen bulmaları. Misal gözümün önündeki bir nesneyi bulamazken bunu annem, kardeşim, teyzem, kuzenim aha la aha orada kör diyorlar. Demek ki kadınların beyni alıcı gözle görüyor. Hiçbir şeyi bulamıyorum. Bir gün Evlenince karım balkondan atmaz inşallah.*
organizasyon ve yönetim kabiliyeti.
güncel Önemli Başlıklar