kendimi bildim bileli duyduğum ama aslını ispatla dediğimde susup kalınan anlamsız, mesnetsiz sav. ama her türlü ben aksini ispatlarım. en basitinden bakın şu tarihe kaç tane kadın mucit var ya da kaç bilim adamı ya da kaç kaşif? neymiş kadınlar erkeklerden her alanda daha akıllıymış da pratik zekalıymış falanca ispatlamış da filanca anket yapmış. ya bırak allaasen. ankara devlet su işleri bırak bu işleri
(bkz: 9 kat)
(bkz: s kerim toynağını nereye)
kadına göre değişir. bazıları zekidir.
neye göre zeki oldukları sorgulanması gerek. "çok konuşan zekidir" söyleminden yola çıkarak dendiyse bi siktir git allah aşkına.
şu başlığı açarak dahi aslında kabul ettikleri gerçektir. kim bilir bu konuda ne kadar söz işitmiş ne kadar içlerine ukte olmuştur ki zırva diyerek gerçekleri inkar etme yoluna gitmiştirler.
"o yüzden mi erkeği seksle elde tutmaya çalışırlar?" sorusunu sorduran zırva.
zırva değildir gerçekti.
ziraa
kadın 1 aklıyla 9 nefsine sahip çıkabilirken erkek 9 aklıyla 1 bir nefsine sahip çıkamamaktadır.
Kadınların erkeklerden zeki olduğu zırva mıdır bilmem ama kadınların erkeklerden daha kurnaz olduğu kesindir.
çok zeki (!) bir hatun bünyesinden çıkmıştır. *
erkek ve kadın zeka seviyeleri arasındaki farka bir alıntıyla örnek verecek olursak;
k:kadın
e:erkek

e: yaşasın ateşi buldum...
k: tokam kaybolmuş...

e: sonunda tekerleği buldum...
k: tokamı gördünmü?

e: matbaayı buldum...
k: nerde bu toka?

e: işte bu da son buluşum telefon...
k: koca toka nasıl kaybolur?

e: bu buluş insalık tarihinde çığır açacak, interneti buldum...
k: nereye koydum ben bu tokayı ama ya...

e: aşkım tokanı buldum...
k: aaa. nerdeymiş? bende ne zamandır bunu arıyordum....
şu başlığı açarak dahi aslında kabul ettikleri gerçektir. kim bilir bu konuda ne kadar söz işitmiş ne kadar içlerine ukte olmuştur ki zırva diyerek gerçekleri inkar etme yoluna gitmiştirler.
(bkz: sen ne diyon yarram)*

http://www.netgazete.com/..._olarak_tarihe_gecti.aspx
cinsiyetçiliktir.
kadın ve erkek bir elmanın iki yarısı gibidirler.
kadının erkekten, erkeğin kadından daha zeki olduğu noktalar vardır.
kafaları farklı çalışır. birbirlerini bütünlerler.
çoklu zeka kuramı denen bir şey var. hangi konuda zeki?
erkekler ilişki kurma, konuşma , empati, sanat, dil konusunda zayıftır ama sayısal yönde kafaları daha iyi çalışmaktadır. hayat sırf sayılarla yürümediğine göre... ya da ilişkilerle... birbirlerine muhtaçlar.
ha genel itibariyle değerlendirirsek bütün erkekler kadının en zekisinden bile zekidir. demek komiktir. çevrede onlarca örnek var. zeki, kadın da erkek de olabilir. zekayı sırf cinsiyete yüklemek boşuna özgüvendir. cahil cesareti de bir yere kadar. türk kültürü gerçekleri değiştirmiyor.
Bukadar da olmaz efendim diye düşündüren başlık. Yani ismine bak hiÇ sormadan al git.
güncel Önemli Başlıklar