bugün

daha önce bizzat karşılaşmadığım fakat sıkça orada burada denk geldiğim durum. adam olmak çok mu zor gibi veryansınları sıkça gördüm ve anlam veremedim. nedir bu beklenti , nedir bu adamlık?
dürüstlük sözüne sadıklık . dansözlük yapmamak yapamayacağın şeyi söylememek. başkasıya birikte olmadan önce ayrılmak.
Alnında mı yazıyor adamdır veya değildir diye.
Bekaret bekaret diye yırtınan beylerin karşılığında da sadece adam olması beklenirken , serzenişleri ironik.
dürüstlükmüş... peh!
ne desin eleman, versene bi kere mi desin? nereye kadar dürüstlük? ilk başta, kadının erkeğin dürüst davranabileceği ortamı sağlaması gerekli. erkek dürüst olduğunda, hadi kib byy demeyecek önce kadın.

olduğu gibi kabul etmek ya da baştan siktiretmek, işte asıl mesele bu.

ditdit: hâlâ değer vermeyen erkek diyor ecemciim. kadınla aynı ortamda olup sex düşünmek neden yanlış olsun ki? bu da bir nevi değer vermektir. aşk dediğin şey ne ki senin? arzulamak, her an yanında olmak istemek falan değil mi, e tamam işte, sex de bunun bi parçası. arzulayanın adamlığını sorgulamaktansa, arzulanan biri olmanın keyfini çıkarmaya başladığı zaman kadınlar, bu dünya daha güzel bir yer olacak.
bu dediklerinizi yapanları tanıyorum

ama onlara evliya diyorlar halk arasında kuzucuklarım.
e erkekte her kadına sex gözüyle bakmayı bırakıverdin kendisine değer vermeyen erkeği ne yapsın kadın ?
Kişiye göre değişir, kimisi sevdiğim bana dokunmaya kıyamazsın der, kimisi sevdiğini hissetmeliyim der genelleme yapmak çoğu konuda olduğu gibi bunda da yanlıştır.
güncel Önemli Başlıklar