bugün

kesinlikle göt. bir erkek olarak az göte iltifat almadım. aslında ilk başta sinirleniyodum sonra kızlar söyleynce hoşuma gitti. Sonradan kaşar bir arkadaşımdan erkekte ayva götün sekste iyi oldugu itibarı oldugunu öğrensemde hoşuma gitmesi saçma bende inceden bi ibnelik var bence
parfüm.net.
kendilerine köpek gibi davranılması. çok ağır oldu sanırım özür dilemiyorum ama. ben mesela resmen böyle köpek gibi muamele ediyorum, elimde frizbi fırlatıp geri getirtiyorum nasıl sadıklar bi görseniz. siz kadının köpeği olacağınıza kadın sizin köpeğiniz olsun bu da size bi abi tavsiyesi erkek kardeşlerim.
Ağlaması ya da çok üzülünce gelen o dudak titremesi.

Dayanamıyorum, bağrıma basasım geliyor.
Uzun boya karşı cidden zaafim var hatta kendim boyumu bile uzattirabilirim.
Az da kilolu olsun zayıf sevmiyorum.
bendeki seyler gençler iste fazla kasmayin.
görsel
Çok ama çok zengin olması, ne yazık ki salakta olsa saygı duyuyorum aptalca bi fikrine mesela ama bu bir zaaf değil.

Söyleyinsenize sizden kat be kat zengin kat be kat güzel kat be kat yakışıklı, akademik seviyesi sizden daha yüksek insanlara aslında haketmediğini düşünseniz bile saygı duymuyor musunuz saygı doğru bi kelime olmasa dahi onları onaylama durumunda değil misiniz?

Neyse ki niteliksel zaafları olmayan zeki biriyim.
at yarışı oynamamız değildir.
koldaki damarların çıkıntılı olmasından hoşlanıyorlar diye duymuştum sözlük. ne kadar doğru bilemem.
döş kılları. görünce dayanamıyorum hemen veresim geliyor.
20 cm. Bamyalarin zoruna gitmesin.
Karakterli ve zeki olmasi. Ekstradan tarz sahibi olmasi.