bugün

söz hakkının erkeklerden kadınlara geçtiği en kesin alandır.
Şurdan bi sıra alalım bakalım amk.
Erkek üstte ya da doggy. Hatun dediğine hükmedeceksin.
Tabi ki seksin en sert cerayan ettiği pozisyondur. Bu pozisyon genelde dogy olur.
geriye yarım burgulu tam perende. bayılırlar !
flatiron, cowgirl, doggy, scoop me up, seashell. teşekkürler.
sadece kadının bildiği, erkeğin aklına bile gelmeyendir.
Sözlükte ne kadar mal erkeklerin olduğunu anlamamızı sağlayan konu başlığı. Dede zaten başlı başına, sıcip sıvamış.
Kuşkusuz yine kıraathane gibi başlık. pasiflerin en sevdiği demiyor, kadınların diyor.
"cowgirl" pozisyonudur. 14 farklı türü vardır. bunlar hep bilim işte!

https://www.cosmopolitan....54/cowgirl-sex-positions/
biz erkeklerin bilemeyeceğidir. kadından kadına değişir dünya üzerinde milyarlarca kadın var hepsi farklı cevap verir. bu gibi başlıklara niye hep erkekler yazıyor onu da anlamadım. gerçi bende yazdım ama. haha.
bunu ancak kadının gerçekten sevip kıymet verdiği ve paylaştığı partneri bilebilir. aksi halde bir sır olarak kadında kalır.
aman ha! buna erkekler yanıt verme gafletinde bulunup bizi tefe koydurmasınlar.
ey kadınlar, kelam etmeniz bekleniyor.
kime sorsam doggy diyor.
bırakınız kadınlar doğrudan yazsın, aracısız, tercümansız.
Çok az kadının cevaplayacağı soru iki sebebi var bunun biri türk kadınının cinselliğe ilgisizliği ikincisi de gerçekten istekli olup isteğini belli edenlerin yanlış algılanıp sürekli rahatsız edilme korkusu. Zira geçenlerde bir bürokratımızın da dediği gibi sevişmek bizim kültürümüzde yoktur. Biz çoğunlukla asgari sevişen, cinselliği çiftleşme düzeyinde yaşayan, bu nedenle de kadın erkek ilişkileri berbat ve çok sağlıksız olan bir toplumuz.
sözlük kadınlarımızın tercihlerini çatır çatır yazabilecek cesarette oldukları unutulmasın.
elleriyle memesini kapatma pozisyonu.

sevismek olmak onemli degil memesi gozukmesin de ne olursa olsun. 5 elleri olsa acaba diger yerleri de kapatirlar mi sadece memeye ozel mi yoksa el yetersizliginden mi bilmiyorum. popo ve kuku icin yedek el lazim. tek memesini sen tutunca otekini yine kendi tutar bir sey yapar. 6 bira icince insanin tek dusundugu sey acikta kalan tek memesi mi olur. ne bileyim aq.

iki elini arkasina tek elle sıkıştırinca yan donuyor her yer el dolu. votka bana yaramiyor.
Genelde üstte oldukları zaman penisi kendi istedikleri gibi kontrol edebiliyorlar içindeyken. En keyif aldıkları pozisyon üstte, bir ayak çömelmiş vaziyette yatağın üzerinde diğer bacak diz kapağından yatağa oturmuş şekilde gidip gelmeleri. Hemen bütün kadınlar bunu seviyor.
bu kulvarda sadece sözlük kadınları koşabilir, erkekler kendi kulvarına dönsün.
--spoiler--
bir ayak çömelmiş vaziyette yatağın üzerinde diğer bacak diz kapağından yatağa oturmuş şekilde.
--spoiler--

kadinda aradigim tek sey yatakta semt oturusu yapmasidir arakadas.
Doggy dir.
güncel Önemli Başlıklar