bugün

otuz yaştır. hem hayat tecrübesi bakımından olgundur hem de vücut bakımından artık oturmuştur. candır, tapılasıdır.
André Gorz sevgilisi, hayat arkadaşı, hayatının anlamı Dorine’e der ki;
“Yakında seksen iki yaşında olacaksın. Boyun altı santim kısaldı, olsa olsa kırk beş kilosun ve hâlâ güzel, çekici, arzu uyandırıcısın.”
yani efendim, kadın güzelliği yaşsızdır.
22-25 yaş arası.
18 - 35 yaş arası iyidir.
17-25 arası; yani çıtırken. bunun başka tarifi yok. eğer bir kadın güzelse; güzelliğinin doruklarına bu yaşlarda ulaşır.*
fiziksel olarak 28-30 ,akli olgunluk için 50.
21-30 arası favorim.
güzelliğin göreceli olduğunu unutan insanın doldurduğu ankettir.
pembe sıçtıkları zamanlardır.
benim için eleman alımında referans olan yaşdır.
28-35 arası. öncesi sopalık çocuktur.
18 ila 35 arası en güzel oldukları yaştır. gerisi hafif pörsümüş balon etkisi yapmaktadır. ama kilolu olmayan taş gibi hatunlar 40'a kadar idare eder gerisi yaramaz.
esmerlik-sarışınlık, boy-en kriterlerine göre değişkendir. sabit bir yaş söylenemez.
14 ve 24 yaş arası, en guzel oldukları dönemdir.
onyedidir onyedi
18 - 25 bu yaşlardan sonra evlenmek istiyor.
(bkz: 40 yaş)
gözlerinin sıcak sıcak ve ışıl ışıl parladığı her yaşta güzeldirler. stop.
cennette erkekler 33 yasindaki kadinlar ise 18 yasindaki halleri ile hasrolunacaklarmis. yukardaki tartismaya nokta koymus col önceden.
aramaya inanmak (bkz: kadınların en güzel olduğu yaş)
23 ve 26 yaş arası bence.
18-25 ve 35-40 yaşlarıdır. 25 ile 35 arasında karşısındaki erkeği evlenilecek saf olarak görmektedirler.
(bkz: 29)
duvağı açıldığında.dünyanın en güzel hatununudur o an kanımca.
teenage 17-22, orta yaş 23-30, milf 31-40 yaşları arasıdır. genellemek yanlıştır. biri 17 yaşında en güzel halini alırken diğeri 25 yaşında en güzeldir. kişiden kişiye değişir saygılar..

ama teenage olarak budur derim.

görsel