bugün

sizden yaşadığınız yeri terk etmenizi bile isterler gel burda iş bul çalış derken sizde gitmek istemez siniz çünkü oradaki iş sizin için vasat ücretler almanıza neden olacaktır. siz gitmek istemezsiniz oda gelmek istemez sonuç mu sonuç tabi ki ayrılık.
Üzmez aslında, gençliğini yaşadıktan sonra bunlardan birisiyle mutlu bir yuva kurar ve o yuvaya - piç birileriyle yaşanılan kaçamaklar neticesinde sahip olunan yavruyla- atılgan erkekten alınan dna ları hediye eder, bu sayede efendi erkek kendi pısırık dnalarına değil cevval birisinin dnalarına sahip bir yavruya babalık (!) eder.
Efendi bir erkeği mutlu ederek çürüttüğüm hede.
efendi erkekten kasıt nedir anlamadığım düşünce. Burada kişi kendini kast ediyorsa ne kadar efendi olduğu sorgulanır. zira böyle bir şeyi burada sorgulamak yerine karşınıza o kişiyi alıp o kişiye sormanız gerekir neden tercih edilmediğinizi.
Çünkü efendi erkekler onların çok sevdiği şey olan duygu değişimini yaşatamazlar.tekdüzedirler ne yapacaklarını tahmin etmek zor değildir,şaşırtmazlar. Haliyle kızlar da sıkılır ve heyecan ararlar. Tabi temiz kalpli edepli iyi aile terbiyesi almış kızları tenzih ederim onları efendilikle elinizde tutabilirsiniz.
Kamil loserların avuntusu. bak haspama kimle takılacagıma kimle sevgili olacağıma karisiyor.
Kim demiş?
Ben üzmem.
Nerde bu efendi erkekler?
bir ben denk gelmedim bunlardan birine.
Kadınlar iyi erkeklerle dertleşir kötü erkeklere aşık olurlar.
efendi erkekler kırgın erkeklerdir. çünkü sessiz sakin görünümünden faydalanıp sürtük kızlar tarafından sömürülürler. çok kez şahit oldum. sesimi çıkaramadım.
Vermeyerek üzerler.
Katıldığım önermedir.
görsel
kadınların iyi aile babası olabilecek terbiyeli masum erkekleri hep üzdüğü gerçeğidir.

efendi erkeği üzerler piç erkekleri ödüllendirirler. su geçirmez bir gerçektir.

bu yüzden bile kadınlar aşağılanmalıdır.