bugün

doktorların tanıştıkları her ortamda ben doktor bilmem kim diye belirtmesinin nedenlerindendir. normalde yüzüme bakmayan kadının doktor olduğumu öğrenince yavşamasıdır. evet ben dr. truvaefes2 memnun oldum kızlar. kadınların tercihidir.
doktora vermenin akademik yaşamda ne denli önemli olduğunu bilen kadınlarda bulunan eğilimdir.
tespiti yapan kişiye senin seçtiğin kadında bir bokluk olmasın sakın demek istetendir.
(bkz: yaftacı hareket engellenemez)
doktora tezi verme meyilidir. okumayı sevdiklerinden eğitim aşkıyla dolu olduklarından kaynaklanırlar.

kadınların yükselmesini kıskanan erkekler bu meyile bile laf eder.
Yalandır. Şahsen ben hiç yakışıklı bir doktor görmedim. Hepsi kel ve gözlüklü.

Not: doktorlar dizisi hariç.
başariyla tamamlanmiş bir doktora tezi sonrasinda, doktor unvani almak. (bkz: doktora vermek)
demek kadınlar daha meraklıymış.
(bkz: avunmak)

(bkz: pollyanna)
adama değil ünvanına 'veren' kadındır. öyle tipe de bakmaz bu kadınlar. doktor olsun çamurdan olsun der. *
doktorların hoşuna gitmeyen meyildir. beni seveceksen vereceksen doktor olduğum için değil ben olduğum için ver dedikleri sorunsaldır.
nasıl olsa totomu gördü bakış açısıdır.
Su enflasyonda saglik sektorune para vermek istemeyerek hayati guvence altina alma planidir.
gerçekten mi ? doktor olduğumu nasıl belli etsem...
kadınların statü ve maddi değerleri göz önüne alarak verdikleri karar ve tercihlerdir. meyilleridir.
doktorlar evlenilecek değil eğlenilecek yaratıklardır. bu açıdan bakıldığında "vermek" kısmında doğru tespittir.

çoğu kel, gözlüklü, hızlı düşündüğü için hafif kekeme ya da peltek, kendini mesleğine adamış ve sosyal olmaktan uzak canlılar. kadınına zaten hiç değinmiyorum 1.50 den uzununu görmedim daha. ama mesleki bilgileri onları cazip kıldığı için seks konusunda iyi oldukları da bir gerçektir.

erkekten azıcık anlayan kadın, statü ve maddiyat olarak değil işi bilen adam olarak bakar doktora.
inkar edilemeyen bir meyildir. yüzüme bakmayan kadınların doktor olduğumu öğrenince meyil değiştirmesidir. yazık.
(bkz: doktora tezi vermek)
değişik bir meyildir. doktorların para ve gücü olmasıyla ilgili olabilir.
hep tamirci yarrağı mı yiyecem biraz da doktor yarrağı yiyeyim düşüncesinde olan kadın eğilimidir.
açmışken vereyim meyili. ha bu arada olmayan meyildir. kadınlar vermeyi değil almayı severler.
herkese verme meyilinin vücut bulmuş halidir.

biz nasıl istiyorsak, onlar da vermek istiyor işte ama sırf doktor olduğu için vermek istiyorsa, olayı ya paradır ya da bizim sekreter fantezimize karşılık onların da doktor fantezisi olmasıdır.
sık sık karşılaştığım durumdur. kadınların tanıştığımızda yüzüme bakmazken mesleğimi öğrenince yavşamalarıdır. ahlaksızlık.
(bkz: açılın ben doktorum)
doğru tespittir. sohbet +ne okuyorsun-tıp diyalogoundan sonra tamamen farklı bir hal alır genelde. daha öğrenciyken böyleyse dedirtir.
doktorların müthiş karizmasından dolayıdır. ya da sadece paradır.

tabii böyle bir şey hiç olmayabilir de.
bakkala elletme hastalığından müzdarip günümüz kadınların itemi.
genelleme yapmamak lazım.
hatta az bir kısma hitap etmek gerekir.