bugün

bir kadın ne kadar güçlü, güzel, akıllı,zeki... olsun mutlaka tamamlanmak, bir erkeğin kollarına sığınmak ister. bu durum, erkekler içinde vardır. allah böyle yaratmıştır insanı.
Sonunda babayı alacakları arayıştır.
Arkasındaki gerçeği kadınların kendilerine bile itiraf etmeye korktukları arayıştır.
eğer çirkinse hunharca aramayı dener eğer aşk arayışına girmezse kendi çapında olmayan çok yakışıklı birine aşık olurlar yada bir sanatçıya manken izlediği dizinin en yakışıklı erkek oyuncusuna.
sadece ne aradıklarını bilmedikleri için aşk arıyorum bananesinin altina saklanırlar.
genelde sonu hüsran arayışlardır.
Çok net söylüyorum çağın en büyük sikişidir bu arayış. Hayır hayır hayır kadınlara yalancı demek istemiyorum sadece kadınlar da aradıkları şeyin ne olduğunu bilmiyorlar.

Evet arkadaşlar kadınların
Ayh ben gerçek aşkı arıyorum
Erosun gelip götüme ok sağlamasını bekliyorum ihihi.

Triplerinin arkasında yatan temel güdü sekstir efendim.

Tabi seks mantıken iğrenç bişey yeri geliyor herifin yarrağını yalıyorsun.
An geliyor herif senin göt deliğine dil atıyor.

Şimdi salağa yatıp birbirimizi yemeyelim sekste oluyor bütün bunlar.

Ee tabi böylesi vahşi iğrenç bir şeyi alenen talep etmek titrek bir kelebek kadar naif ruhlu kızlarımızın rikkatli kalplerinde onulmaz yaralar açıyor.
işte bu yüzden de bu taleplerini gerçekte var olmayan ve ne idüğü bilinmeyen aşk sosuyla beziyorlar.
işte olay bundan ibaret seks herkesin en büyük önceliği.

Ulan ben bu kıza dokunmaya kıyamam diyecek kadar naif olan kızların beş dakika yiyişince
-beni mutfak tezgahında kafamı mermere vura vura sik.

Diye hayırdığını da duydu bu kulaklar.

Haydi artık gerçekleri haykırma zamanı.