bugün

bisikletten düşmek. Artık neresi girdiyse.
tecavüze uğradım.

heyye.
geçen yine bekaretimi kaybediyorum diyen kadın duyup görmediğim için olmayan anılardır.
çok duyduğum, herbiri birbirinden değişik üçüncü şahısların bilmemesi gereken sırdır. ( anı değil )
genelde sarhoş olurlar.
son senelerde ülkedeki tecavüz oranının ne denli arttığını öğrenmenize yol açacak anılardır.

ulan kimse mi isteyerek sevişmez be arkadaş?

edit: vay amk tecavüz kurbanları burdada çokmuş.
kadınların çoğu bakire olup olmadığını söylemeyeceği ya da sözlükte yazmayacağı için saçmadır. Bu tarz anıları genelde bakire olmayan kız, bakire olmayan arkadaşına anlatır. Tamamen gizli tutulur. Sevgilerimle.
(bkz: ağzından mı öpmüş)
şöyle ki sevgilimle ben çatının birine çıktık sonra bir önsevişme-öpüşme sonrası da budur *
yok lan böyle değildi, başkasıydı ama neyse!!
işte yine birgün bekaretimi kaybetmiştim tüpçü necmi amca geldi apla al şunu bi daa kaybetme dedi gel sene içeri bir şey göstercem dedim.. *
(bkz: içine girdiğimde bekaretini sıvazlıyordu)
Bir erkegin duyabilecegi en kotu hikayelerdir.
Küçükken annem fitili yanlış yere sokmuş.

Inandık ya he he.
ooo olta alırım bir dal
http://galeri.uludagsozlu...ybetme-an%C4%B1lar%C4%B1/
abartılan bir kavram daha özel olması gerektiğini düşündüren şey nedir niye böyle bir kalıp ortaya çıktı bu dönemsel popülarite olaylarının oluşturduğu anlam yükleme karmaşası bence.
Bisiklet selesinin %60 önde götürdüğü anılar.
kadınlardan çok erkeklerin anlattığı anılardır. bir gün de kızların en çok entry girmesi gereken başlığa en çok entry i erkekler girmezse şaşırırım zaten.