bugün

"...hoşlanmaması, onlar hakkında fantezi kurmalarını engelleyecek anlamına gelmez." şeklinde bitirebilecek cümle.

not: evet efenim vardı böyle bir sevgilim.
itiraf ediyorum hoşlanmıyorum.
ne yapıcagını bilmeyen erkektir. gördüklerını uygulamaya çalışır. erken boşalcam diye heycanlanır. nereye nereye die sorar:...
kadınlara sorduğumda utandıkları soru.

antikaromantika: bakirim.
bayan d: ayyy...inanmıyorum
sntikaromantika:ciddi söylüyorum.
bayan d: seni seviyorum...şey... hiç mi olmadı???
antikaromantika: senin?
bayan d: saçmalama...
antikaromantika: kadınların bakir erkeklerden hoşlanmadıkları doğru mu? yoksa bu da bir şehir efsanesi mi?
bayan d: gel aşkım...
(bkz: erkeklerin kadınlarla ilgili genellemelerini anlayamamak)
ya nerden biliyosunz hayatınızın bi bölümünü kadın olarak mı geçirdiniz anlayamayıorum doğrusu.
- şunun tipe bak ay kesin bakirdir bu.
+ ayy iğrenç iğrenç o zaman.
haklılık payı yüksek bir önermedir.
milletce kategorize etmeye bayıldığımızdan mütevellit hoşlanılmaması normaldir. bu ülkede bakir erkeklerden ve bakire olmayan kızlardan hoşlanılmaz. insan iki cinstir ama kendi arasında bu şekilde ayrımları vardır.

bakir erkek
bakire kadın
bakir olmayan erkek
bakire olmayan kadın

- ben hala bakirim şukufe
+ ben de hala bekireyim murtazaa xd
- o zaman?
+ vezgeçelim biz olmaz böyle. sen bakir ben bakire. elimize yüzümüze bulaştırırız felan.
- haklısın şukufe elveda.
+ elveda yiğidim.
tecrübe ve daha önce tercih edilmiş kişileri sevmelerinden kaynaklanan tercihtir. yazık.
şimdi bu gayet doğaldır. hiçbir kadın ilişkinin tüm aşamalarında hocalık yapmak istemez. hükmetmek ister ama hükmedilmek de ister. dolayısıyla tecrübe siker ellaam.
herşeyi bilsinde gözü doysunda gelsin diye düşünmelerindendir. kadınlar genelde bir erkeğin öğretmeni olmak istemezler, tam tersi bilsin diye düşünürler.

her erkek kadının ilki olmak ister ama her kadında erkeğinin sonu olmak istermiş. ironi!
erkeklere öğretilmiş bir kuruntudur, yüzsüzlüktür, yok böyle bir şey, cinsellik içgüdüsel olarak zaten yolunu bulacaktır en ideal şekilde, çıkıp kulağını sikmezsin kadının herhalde?

bakirler bakirelerle, kırdığı ceviz bini geçmişler, çizdiği kestane bini geçmişe layıktır.

kendilerine de makam vermişler hemen, yaa ağbi kızlar tecrübeli seviyor ondan ben böyle ona buna dayıyorum yoksa yapmam yani, hee yeriz aynen. pisler be.

asıl tecrübeli kadına hasret ve açsınız da, kıyaslanmaktan ve daha kötü çıkmaktan korkuyorsunuz, öyle pısırık ve öyle de onca tecrübeye rağmen yeteneksizsiniz.
Yalandır. Erkekler kendini kandırıyor. Sevgilimizin başka kızlarla geçmişi olması bir de bizi mutlu mu edecek? Kim ne yapsın kullanılmış makineyi. Makineyi ilk biz kullanacaz günah tohumu ekmiş adamı napalım ?
söyledir ki; eğer kız sizi gerçekten seviyor ve evlilik gibi geleceği olan hayaller kuruyorsa yani güzelim saf bir ilişki ise o kadın kesinlikle sizin ilkiniz olmayı ister. ama daha takılma havasında eğlencesine bakıyorsa çiftler elbette çömez bir erkek istenmeyecektir.
benden daha tecrübeli birisi olmalı kesinlikle.göğüslere,bacaklara dokunurken ne mal olduğu anlaşılır zaten.cahilse gelmesin.ben mi öğretecem ulan.oyun oynarken bile belli bir level var.bu direkt 5.seviyeden dalış yapıyor.oldu canım...başka?
bir erkegi bakirlikten cikarmak kadinin elinde oldugundan bos bir onerme.
yerinde olan bir durumdur.
tecrübe kadınların hayatında önemli bir yere sahiptir.
hassiktir dedirten durumdur.

ulan zaten bu saate kadar yapamadık daha, şimdi daha çok yapamayacaz.
pic olacan bu devirde.
şark kurnazı erkeklerin kadında bekaret bekleyip kendi şerefsizliklerine yol yapmak için buldukları bahanedir.
Ne çeşit kadınlarla düşüp kalktığı belli olmayan yollu kaşar keZban erkeklerin uydurmasıdır.

O dudaklarınla kimleri öptün, o şeyini kimlere sürdün bilmem ama düşündükçe gerçekten midemiz bulanıyor ve gerçekten düşünmeden edemiyoruZ.

Ama yokluk işte, kalmamış ki perte çıkmış olmayanınız, mahalle baskısı, aile baskısı falan diye mecburiyet. Yoksa ıssız adaya düşsek sansınız yoktu, bilmem kaçıncı el vasat toplum trolü gerizekalı.
Adam gibi adam olsun, bakir olmus yada olmamis ne fark eder.
baştan aşağıya yanlış olan önermedir.
iş yerlerinin yeni mezunlardan tecrübe istemesi gibi bir şeydir.
"yaprak" altına girmiş kadınların bakir erkeklerden hoşlanmaması aslında güzel bir şeydir. Sonuçta kızlığını kaybetmiş ama vicdanını kaybetmemiş olduğunu gösterir bu durum. Herkes dengi dengine, adilce.

Kendini kocasına saklayan kadın ise şüphesiz ki bakir erkeklerden hoşlanır.

Bakir erkekten hoşlanmayan bakire kadın yoktur.