bugün

kadınların yaptığı role fazla inanmış zavallıdır. kadınlar asla erkekler gibi kalpleriyle aşık olmaz. onlar için çekici gelen şeyler vardır o kadar. daha iyisini görünce yaratılışları gereği diğer erkeğe yönelmeye ve onlara bir şeyler hissetmeye başlarlar.
Sonunda biri gerçekleri yazmış.Kadınlar erkekler gibi saplantılı sevmez beyler,sadece sevdiği özellikleriniz olur o da zamanla değişir hatta kendileri bile ne istediklerini bilmez.Bir kız arkadaşım vardı kız 1.70 boyunda bana 1.85 altı erkekler çekici gelmiyor hiç hayatımda sevemedim böyle şöyle 1 sene sonra 1.70 erkekle evlendi.1 senede ne değişti?
Kadınlar üç kağıtçıdır. Kimse aşık olmaz kadın erkek fark etmiyor ama kadınlar daha çok yalan söylüyor her konuda.
hala inanan saflar var mı ? tamam yüzde 5 lik bir kesim belki vardır. ama geri kalan aşık olduğunu sanır. abi biz gibi sevmiyor kadınlar çıkarı menfaati doğrultusunda.

en son kızın biri vardı sözde aşık ölüp biten bir tip hastalanıp işimi kaybedince hemen mesaj atmış beni istemeye geldiler kabul edecem kusura bakma senle aşk evliliği yapmak isterdim ama mantık yapacam diye.

bir senede belki 20 ye yakın kız aşığım dedi ama deneyince kayış attılar sınavı kaybettiler.

artık uyandım 3 kıza aynı anda aşığım tek aşkımsın diyorum. yedeğin yedeğini tutuyorum. baktım elveda ya da trip hemen diyerine. sonra erkekler kötüsünüz iyi erkekler yok.

abi deveye diken kadınlara sevmeyen yarıyor. mesela iyi efendi bir erkekken pas vermeyenler. şimdi kuyruğa giriyor. buarada tip ikinci planda abi para çok önemli kızlar için kusura bakmasınlar.
ne kadar yayıldı lan bu söylem son yıllarda. adam akıllı çıkıp da mantıklı argümanlarla bi kadın da yok kardeşim o öyle değil, doğrusu bu demiyor. distopik bi evren yani.

açıkçası gerçeğin bu olduğunu bilsem bile karşılıklı aşkın varlığına inanmaya devam etmeyi seçerdim sanırım.

dosteyevski; "eğer bir gün bilim tanrının olmadığını yüzde yüz kesinlikle kanıtlayabilse bile ben bi inanan olmaya devam edeceğim".

dostoievski bi mistikti. ben de öyle.

bazı şeylerin gerçekte ne olduğu değil, bize ne ifade ettikleri, hayatlarımızı nasıl etkiledikleri önemli. bırakın bu ergen kafalarını.
Aşkın kendisi başlı başına bir mallık değil midir zaten, küçümsediğimden değil, zaten hepimiz yapmışızdır bu mallığı bir dönem, kimimiz yapmaya devam da ediyor, genelde sonu üzücü bitse de bu mallığa defalarca kere kanabiliyoruz, napalım hepimiz insanız arada sevmek sevilmek ister insan, ama gerçek şu ki şu hayatta her yol yalnızlığa çıkar..