bugün

şok eden iddia ve itham cümlesidir.

kadınlar ki,

bu dünyanın süsü, güzelliğidir.

onlar ki birer çiçek gibi nazik ve narin varlıklardır.

bırakın onları aşağılamayı,

bazen sevmeye bile kıyamaz insan.

kadınlar başımızın tacı, gönlümüzün ilacı, (üçüncü kafiyeyi bulamadım şu an)...
Tamamiyle yanlistir asla katilmamakla birlikte kinadigimdir.Birakin kadinlari hangi canli asagilanmaktan hoslanir mubarek.
Kadinlar erkwgin onayini alirlar bu sonradan tartisma cikmasin (niye benim fikrimi almadin niye bana sormadin diye cemkirmemeleri icin)
saygi mahiyetinde yapilandir, bunun ne eziklikle nede asagilanmakla uzaktan yakindan bir ilgisi yoktur.
erkekten çok erkekçi kadınlar için geçerlidir. ancak geri kalan kadınlar için big lie.
doğru ama üzücü bir tespittir her kadın böyle değil ama çoğu böyle. çoğu kaba ve maganda erkek sevdalısı. halbuki efendi ve kibar erkekleri sevmeliler. çünkü kadın naif bir varlık, nazik bir varlık, hoş bir varlık, psikolojik olarak güçlü bir varlık. kadınlara kibar erkek iyi gitmez mi sizce ?
not: bir erkek
Tuhaf ama gerçek. Sorsan bütün kadınlar; kibar, romantik, şefkatli, sadık, bakımlı erkek ister. Ama ne hikmetse, bu vasıflara sahip olan erkekle arkadaş olup dertleşmeyi, omzunda ağlamayı sever; tam tersi vasıflara sahip olan erkeğe tutulurlar. Hal böyle olunca da siz mutsuzluğa bizim gibiler de yalnızlığa mahkûm kızlar..
orospuluktan başka birşey değildir.

daha dün yazdım, ailemi aşağıladı kız arkadaşım küçük gördü başörtüsü ile dalga geçti böyle insanlarla yaşamaktan utanıyorum.
kadın aşağılanmaktan hoşlanmaz, sadece başka çaresinin olmadığına inandırıldığı için tahammül eder.
aksi durumda yani gidecek kapısı varsa yada para kazanıyorsa aşağılanmaya katlanmaz ve çeker gider.
sonra da güzel ülkemin gazetelerinde, boşanmak isteyen kadın sokak ortasında darp edildi yada öldürüldü gibi başlıklara konu olur.
Hadi kulağıma ayıplı şeyler söyle. Hakaret et bana.
Kadın haklarına saygı duymayan insana erkeğim diyen kadına, başına geleceği hiçbir şeyden üzülmem.

Benim de annem var kız kardeşim var, kardeşim evli değil bu onun için de geçerli, siz tüm uyarılara rağmen çukurlu yolda yürürseniz, benin elimden tutup, sizi kurtarmamı beklememelisiniz, ben ileri görüşlü biri olarak bunu söylüyorsam benim görüşlerimi keyfi için tiye alan bir insanın kurtarıcısı değilim.

Böyle insanlar var nedense garip olan %80 i kürt gibi mağdur edebiyatı yapıyor, halbuki kibar bir beyefendiyle birlikte olsa, romantik komedi edebiyatı yapar.

Unutmayın kızlar; efendi erkekler konuşup, dertleşeceğiniz, şerefsiz erkekler de gülüp, eğleneceğiniz erkekler değil.

Köprüyü geçene kadarki birliktelikten mağdur edebiyatı yapılmaz.

Önce ite mi bakacağınıza yoksa güle mi bakacağınıza karar verin, sonra eleştirin. Yalan vaatler herkesi mutlu eder ama gerçekleşmediğinde yine siz üzülürsünüz. Bilginize...
hadi ama kim aşağılanmaktan hoşlanır? saçmalamayın
Kadınları aşağılamaktan hoşlanan erkeklerin uydurduğu kılıf diyelim.
Özellikle bizim türk kızlarında görülen durum. Çoğu arkadaşım kız arkadaşlarının ailesine bile küfür ederdi konuşurken ve ilginç şekilde aynı derece de kıynete binerlerdi.

Kadınların baskın erkek arzusunun çarpık şekilde yorumlamalarından kaynaklandığını düşünüyorum. işte bunlar hep cahillik ve çocukluk ve bu durum artık yaş almakla da pek değişmiyor. Kadın olsun erkek olsun insanlar artık olgunlaşamıyor.
özellikle sex esnasında,aşağılanmaktan hoşlanan kadın hazzını iyi bilir.
siz yanlış yorumluyorsunuz. aşağılanmaktan hoşlanmayız.
sadece erkeğin rahat, öz güvenli ve daha üstün tavırlarından hoşlanırız.
bunu aşağılıyorum hatunda bak nasıl hoşlanıyor hehe hühü diye yorumluyorsunuz.
Hangi kadin hoslanabilir ki bundan. Boyle bir gercek olmamali.
Onu bunu bilmem ama gerçekten bundan hoşlanan kadınlar var ben bizzat şahit oldum dünya güzeli kız köpek gibi azarlamaktan zevk alıyor.
'' kadına giderken kırbacınızı alın '' nietzsche.

başkan olayı özetlemiş. konu kilit dağılabilirsiniz.
aşağılayan gerzeklerin içlerini ferahlatmak için yaptıkları manyakça tespittir. fakirler aç kalmaktan zevk alıyor, hayvanlar eziyetten zevk alıyor, işçiler emeklerinin karşılığını alamamaktan falan hep zevk alıyorlar.
Böyle bir şey kesinlikle doğru değildir. Erkeklerin kendi kafalarında uydurduğu bir saçmalıktır. Bazı eksik taraflarını gizlemek için, kendilerini iyi hissetmek için, ve böyle şeylere ihtiyaç duyan ezik erkeklerin uyudurmasyon tesellisidir. Bu salakların böyle düşünmesine sebep olan kızların da amk.
Böyle bir şey kesinlikle doğru değildir. Erkeklerin kendi kafalarında uydurduğu bir saçmalıktır. Bazı eksik taraflarını gizlemek için, kendilerini iyi hissetmek için, ve böyle şeylere ihtiyaç duyan ezik erkeklerin uyudurmasyon tesellisidir. Bu salakların böyle düşünmesine sebep olan kızların da amk.
Nerde piç aşalığık varsa onu severler.
Nasıl kadınlarla karşılaştın oğlum sen?
aşağılanmak değil de süründürülmek ve acık cekmekten hoşlanabilirler. zaten ilgi gösternden uzaklaşıp duygusal acı vericek olana meyletmeleri de bu yüzdendir.
hepsi için doğru mu .. hiç sanmam. mesela kariyerli kendine güveni tam, 28+ bir kadını yatakta bile ezemezsin hiç sanmıyorum.
güncel Önemli Başlıklar