bugün

Sen gördüğüm en şerefsiz insansın = köpek gibi aşığım
Askım çok tatlisin = ( sevgili romantik dizeleri dokturdukten sonra diyecek mantıklı bisey bulamamak)
Adriana lima mı daha guzel ben mı ? = (nasıl daha az kirici olabiliyor acaba?)
hasta olucak gibiyim= naz yapıcam hazırlan buna ruhen.
- ay cok sevindim senin adina
demek istenilen: of cok uzuldum kendi adima.
aslında çok şey demek istemiştir ama siz anlamamışsınız dır, kadınların birer şeytan olduğunu var sayarsak şeytan ayrıntı da gizlidir.
- yok ya buluşmayalım.

buluşalım çok özledim biraz yalvar ısrar et.
(bkz: buyur bacim)
-hayır şimdi olmaz.
+evet tam da şimdi.
bide o manalı olduğunu sandıkları bi bakış varya ...
asla anlamak için kafa yorulmaması gereken şeylerdir. aynı dili konuştuğumuza göre kadınlar da düşündüklerini açık olarak ifade edebilmeliler. kedi köpek mi var karşımızda da yaptığı hareketten çıkardığı sesten "aaa böyle yaptı demek ki bunu demek istiyor" diye sonuç çıkaralım ?

ayrıca bugün bir şeye yapmak istediği halde "istemiyorum" diyen kız yeri geldiğinde bunu size karşı hiç acımadan silah olarak kullanıp "ben sana zaten istemiyorum demiştim, ısrar ettin kıramadım" der, deniliyor. yine aslında düşündüklerini, hissettiklerini söylemeyen insan dürüst ve samimi değildir.

bir erkek olarak kadınları anlama görevinin bu derece üzerimize yıkılmasını saçma buluyorum, çünkü hepiniz yeri geldiğinde kendinizi anlatabilme konusunda gayet başarılısınız.
git istemiyorum seni:

ne olursun kal, dilim varmıyor gurur yapıyorum anlasana, offf sarıl bana beni biraz anlasana.

bir dolu şey yazarım buraya ama benim de bir seks hayatım var ama demi. sizi etkileyene kadar bir dolu hatunu etkileyebilirim yani.
susuyorum = sen şimdi git, iyice bi düşün gel.. dediğime geleceksin nasıl olsa! sonra yine görüşürüz nasıl olsa.
yok bir şey: yalnız kalalım da ben senin burnundan getirmesini bilirim!
sana aşık oldum : senin amuğaa goyacam oluuuumm...
kadınları anlamak o kadar da zor değil aslında... git dediğinde kalmanız, arama dediğinde aramanızLA işe baslayabilirsiniz.
-şu an evlilik düşünmüyorum.

anlamı: iyisin, hoşsun, bir kenarda dur ama ben daha iyisini bulunca giderim aga haberin olsun yani.
Yüzyıllardır bulunamayan hala bulunmak için göt yırtılan hakkında binlerce kitap yazılan anlaşılması güç mevzudur.
Adam olsun: cok parasi olsun.