bugün

Adam olsun: cok parasi olsun.
Yüzyıllardır bulunamayan hala bulunmak için göt yırtılan hakkında binlerce kitap yazılan anlaşılması güç mevzudur.
-şu an evlilik düşünmüyorum.

anlamı: iyisin, hoşsun, bir kenarda dur ama ben daha iyisini bulunca giderim aga haberin olsun yani.
kadınları anlamak o kadar da zor değil aslında... git dediğinde kalmanız, arama dediğinde aramanızLA işe baslayabilirsiniz.
sana aşık oldum : senin amuğaa goyacam oluuuumm...
yok bir şey: yalnız kalalım da ben senin burnundan getirmesini bilirim!
susuyorum = sen şimdi git, iyice bi düşün gel.. dediğime geleceksin nasıl olsa! sonra yine görüşürüz nasıl olsa.
git istemiyorum seni:

ne olursun kal, dilim varmıyor gurur yapıyorum anlasana, offf sarıl bana beni biraz anlasana.

bir dolu şey yazarım buraya ama benim de bir seks hayatım var ama demi. sizi etkileyene kadar bir dolu hatunu etkileyebilirim yani.
asla anlamak için kafa yorulmaması gereken şeylerdir. aynı dili konuştuğumuza göre kadınlar da düşündüklerini açık olarak ifade edebilmeliler. kedi köpek mi var karşımızda da yaptığı hareketten çıkardığı sesten "aaa böyle yaptı demek ki bunu demek istiyor" diye sonuç çıkaralım ?

ayrıca bugün bir şeye yapmak istediği halde "istemiyorum" diyen kız yeri geldiğinde bunu size karşı hiç acımadan silah olarak kullanıp "ben sana zaten istemiyorum demiştim, ısrar ettin kıramadım" der, deniliyor. yine aslında düşündüklerini, hissettiklerini söylemeyen insan dürüst ve samimi değildir.

bir erkek olarak kadınları anlama görevinin bu derece üzerimize yıkılmasını saçma buluyorum, çünkü hepiniz yeri geldiğinde kendinizi anlatabilme konusunda gayet başarılısınız.
bide o manalı olduğunu sandıkları bi bakış varya ...
-hayır şimdi olmaz.
+evet tam da şimdi.
(bkz: buyur bacim)
- yok ya buluşmayalım.

buluşalım çok özledim biraz yalvar ısrar et.
aslında çok şey demek istemiştir ama siz anlamamışsınız dır, kadınların birer şeytan olduğunu var sayarsak şeytan ayrıntı da gizlidir.
- ay cok sevindim senin adina
demek istenilen: of cok uzuldum kendi adima.
hasta olucak gibiyim= naz yapıcam hazırlan buna ruhen.
Sen gördüğüm en şerefsiz insansın = köpek gibi aşığım
Askım çok tatlisin = ( sevgili romantik dizeleri dokturdukten sonra diyecek mantıklı bisey bulamamak)
Adriana lima mı daha guzel ben mı ? = (nasıl daha az kirici olabiliyor acaba?)
Sen bilirsin = bence olmaz.
çok yoruldum yemek yapıp yatacağım.

meali: bu gece olmaz.
işim var = git başımdan.
çoğu kadının "aslında" demek istemesidir. ben hiçbi kadından duymadım bu sözü.

(bkz: ince gör logar)
(bkz: selvi boylum al yazmalım)
(bkz: asya nın iç sesi)
Sen beni sevmiyorsun

Anlamı : Saracak bir şey bulamadım hadi uğraş şimdi sabaha kadar.
kadın bünyesinde duyguları saklamak zafer, söyleyebilmek yenilgi olduğundan sürekli şu tip çelişkilere imza atarız.

* beni bi daha arama! ( ortada gerçek duygular varsa '' benimle ilgilen, peşimden koş'' anlamına gelir )

* biraz düşünmek istiyorum, bana zaman ver. (artık seni eskisi gibi sevmiyorum)

* saçlarım berbat, iğrenç off! ( sevgiye ihtiyacım var)

* mankenlerin hepsi makyaj güzeli zaten. şeyimi boyasam...( 10 santim uzun olsam nolurdu sanki)

tüm bu çelişkili ifadelerin sebebi ise;

hem yaradılışımızdan gelen naz/niyaz durumu, hem de kendimizi ifade etmemize çocukluğumuzdan beri set konulmasıdır. her ne kadar anlaşılamayan bir varlık olmayı yüzyıllardır sürdürse de ''kadın'' okumayı bilen için çok eğlenceli bir kitaptır.
Mesaj yazmayı sevmiyorum ben cnm yaa. (Tipim değilsin anla artık)
güncel Önemli Başlıklar