bugün

Atatürk 'ten önceki günler ...
Veled-i zinalar için eski güzel günlerdir.
aşırı güzel günlerdir. özlendi.
bugün erkeklerin alınıp satıldığı yeni güzel günlere dönüşmüştür. çünkü bugünleri özlemle yad eden erkekler, bugün çok da fahiş olmayan fiyatlara alınıp satılmaktadır, piyasası bol ve hareketli olup elbet bir gün zikilmektedir.
Geride kalmıştır. Artik seçen kadındır.
Ananın ve nenenin alınıp satıldığı eski güzel günler mi demek istedin?
yeni mi geldi bu? 2 hafta sözlüğe girmedik yine peçeteden doğanlar yazar olmuş.
Orusbu ve eskortlar hala satılık. Kendileri tamamen değil eskisi gibi evet ama bedenleri kiralanabiliyor rahatlıkla.
Günümüz insanlarının para için yaptıkları düşünülünce eski günler olarak adlandırıması mantıklı olmayan durum.
Kerhanecilerin özlediği günlerdir.
duyan da bu başlığı açanın parasını koyacak yer bulamadığını sanacak.
(bkz: bunu anana sorsana delikanlı)
Bol rakamlı puştun da anası zamanında alınıp satılmış galiba,ağzının suyu akıyor puştun.
Ya bu doktor mühendis ol çak hatunlara diyenleri anlamıyorum aq...

Ben de mühendisim, hiç mühendisim diye bir kadınla bişi yaşamadım. Abi olay kişide bitiyor kişide... azcık elin ayağın düzgün ise, iki kelime edebiliyorsan, ruhlarına dokunabiliyorsan sen de yaparsın. Neden yani illa doktor mühendis olmak zorunda olasın ? Üniversiteler mühendislik öğrencisi ile doldu taştı amk, kandırmayın milleti...
erkeklerin de alınıp satıldığı eski günlere öykünen erkek beyanıdır.
eskide kalmış güzel günlerdir. bastır parayı al, sıkılınca değiştir. şimdiki gibi flörtmüş, yakınlaşmakmış böyle zaman kayıplara yer yokmuş.
her türlü fakire yine iş yok evet.
ya o kadınlardan biri anan olsaydı yine destekler miydin sorusu sorulur.
baya özlenen günlerdir.
dün gibi aklımda, ne günlerdi be. evet.
kendine zerre güveni olmayan, asla sahip olamayacağı kadınları hayalleyen vasıfsız sözlük yazarlarının yad ettiği durum. bas parayı al kadını hede hödö. minik sözlük yazarlarının büyük fantezi dünyasına hoşgeldiniz!
Özlenen günler hem parasiyla aliyorsun hemde itaat ediyor.
paran oldumu her zaman satın alırsın.
seni yeter ki paran papel olsun.
güncel Önemli Başlıklar