bugün

Yakışana yakışıyor.
Bir Erkeğe kıyasla sağlık açısından daha fazla zarar görecek kadındır.
ne ayyaş kızlar var yarabbim. Bu hayatı seven içmez zaten, yıkık yıkık konuşmayın gidin yaprak sarma yapmayı falan öğrenin belki evde kalmazsınız.
normal bir kadının yapmadığı, yapmayacağı olaydır. laiklik adı altında böyle tuzaklara düşmeyin, kendinize yazık edersiniz.
Yobazları geren bir durumdur.
Gelmişe, geçmişe, geleceğe, gelemeyene ve hatta alkol alıyo sigara içiyo kesin yollu bu diyen önyargılarınıza ve tabiki zorunuza bir yudum daha alırlar.
Keyifle
Şerefe.
Normal olan. Erkekler gibi kadınlar da içebilirler. Ama alkolun cinsiyet farketmeksizin zararlı olduğu kaçınılmaz bir gerçek.
4 litre viski yapmıştık canım arkadaşlarımla . Özür dilerim boş yapan tayfa , bu hayatı ve içmeyi seviyoruz .
şarap ve likör bayan içkileridir zaten.
görsel

itici olan durumdur.

Kadın dediğin alkol içmez. Zemzem suyu içer.

Vakur olmak varken alkolik olmak felan. Pehh.
Normal bir olay. Buradan kin kusmayın ya, bari buradan meriçlik yapmayın be..
genelde bakire olmayan kadınların gerçekleştirdiği eylem.
bokunu çıkartmazlarsa çok iyi muhabbete sebep olur. duvarları yıkılır, neşeleri gelir içlerindeki şeytan uyuyuverir. ama çok içince bokunu çıkarıyorsun hatun kişi yapma.
Çokta hoş bir şeydir . (devamlı içilmesi en sevilendir ) yanında mümkünse de soya fıstığı yenilmesi taraftarıyımdır .
Erkeğin içmesi kadar iticidir. Hele ki rakı içmesi ? ablacım sen kamyoncu musun ya. Sorsan biz kibar elitiz. E ama rakı içiyorsun. Rakı içen tütün kolonyası bile içer.
içer kardeşim istediği gibi içer
Dipnot:afiyet şeker olsun koçuma.
Kadın nasıl davranmalı listesini paylaşırsanız ona göre davranalım biz de.
neticede "bir adım geride" kalmak istemeyiz.

Bu arada cheers darknıs hanım.
kendisi ile birlikte arkadaş ayağına gelen yanındaki erkeğin kucağında bitirme ihtimali yüksektir.
Bana da içmemeleri garip geliyor niyeyse.
bilmiyorum ya ama bana itici geliyor.
Bana göre hoş olmayan bir şeydir.

Yakıştıramıyorum. Sigara da pek yakışmıyor.

Rakı şarap türevlerini içmeyen kadın bir adım öndedir. Nokta.

Pehh.
güncel Önemli Başlıklar