bugün

seks yapmak.
erkekler.
Şeref ve haysiyet yoksunluğu.
Digerleri teferruattır.
Duygusal açlık
Cinsel açlık
Açlık.

Açlık önemli.
Aldatıldığını bilmek.
Erkeğin aldatma nedenleri ile çok farkı olduğunu düşünmüyorum. Bu işin tek açıklaması ‘heyecan’ evlilik aşkı öldürmüyor belki ama ‘evlilik heyecanı öldürüyor’ heyecan öldükten sonra aldatma direnci düşüyor.

Heleki sosyal medyanın herkese ulaşabilirlik imkanı kolaylaştığını dğşündüğümüzde aldatma kolaylaşıyor.

Öyle ki artık insan aldatmayı yaşadığı kişiden sıkılıp farklı kişilerle aldatmaya devam ediyor.
KARAKTERsizlik.
karşısındakinin önemi yok.

böyle bir lekeyle gezebilen insan adidir.
çin malıdır.
kullanılmaz.
Bı de senden yakışıklı iş arkadaşı falan varsa gotunu de yirtsan aldatabilir aga. Mesela isyerinde bı yönetici hatun vardı kadın bana yavsa yavsa sabrımı iyicice zorluyo güzel bişey de . LinkedIn den kocasına baktım vasat bı tıp ... O zaman anladım. Ama iyi sabrettim gerçekten benim ip kopsaydi oturamaz hale getirecektim ahshdjd.
feminaziler genelde bunun nedenleri arasında hep erkeği suçlu bulur.
yok erkek ilgilenmiyormuş.
yok değer vermiyormuş.
lakin erkek aldattığında şerefsiz olur.

(bkz: eşitliğe hoşgeldiniz)
ilgisiz kalmak. Kedi gibi sürekli oksayacan ağa.
Eşinin Saygı duymaması.

Şiddet ve geçimsizlik

Ten uyuşmaması

Eşin Değer vermemesi

Eşi Dinlememek veya vurdumduymaz olmak. Vs.
Eşinin Penuzellasında artık bir reaksiyon uyandıramadığına inanıp kendini üzgün hissetmek bu birinci neden ya da öncül nedenlerden biri kendini bundan dolayı suçlamak yerine ve kendini daha da değersiz hissetmemek adına hala daha arzulanabilir olduğunu görmek istemek. işte bu harekete geçirici etkiye sahip olan olumsuz psikolojiden kurtuluş arayışıdır.

Tabi yine de affı yoktur. Namussuzcadır. Boşan ne halt yersen ye kadın!
hiçbir gerekçe akla ve kalbe uygun değildir o yüzden öne çıkarılmaması gerekir.
for money.
Aldatmak karaktersizliktir bir bahanesi veya çünküsü yoktur onunla olmak istiyorsan konuş ve bitir ilişkini git onunla ol ama hem o olsun hem bu olsun diyosan karaktersizsin net.
Beklentileri karşılanmayınca yaparlar.
şahsiyetsiz koca olabilir.
bu sorunun doğru ve samimi yanıtını ancak aldatmış olan kadınlar verebilir. diğerlerinin söyledikleri ancak spekülasyon olabilir.
kaşar olmalarıdır. başka sebebi var mı. yok.
(bkz: cinlerin tezek yemeleri) ile tamamen aynı sebepten kaynaklanır. Yaratılışları böyledir işte.
Bazılarının kanı bozuk. Sadece kadın değil tüm ırk, cins, millet için kırılan bir DNA vardır.
Keyfi olarakta olabilir.
erkek-kadın diye ayırmak saçma. iki tarafında aldatma nedeni olamaz. istemiyorsan ayrılırsın/boşanırsın sorumluluk duygun olmadan istediğini yaşarsın.
eğer lafı dolandırmanın bir alemi yoksa; yarak sevdası...
Çok basit kadının da erkeğinde birbirlerini aldatma nedenlerinden birisi karşı tarafın ona yeterince yetmemesi ve partnerinden alamadığı hazzı başkasından alma mecburiyeti. Aldatmayın arkadaşlar aldatmayın...