bugün

Zaten 30 yaşından büyük bi karıyla ilişki yaşayacaksan git babanneyle ilişki yaşa daha iyi hiçbir farkı yok. Kadınlar ergenlikten 20li yaşların başına kadar seksi oluyor sadece.
Kadınların 30 yaşından sonra çökmeye başlaması durumudur. Zaten dikkat edin kodumun 30 yaş üstü adamları bile 20lik kadın arıyor evet.
25 ten sonra vücutları diriliğini kaybeder.
30 yaş üstü bir ablanız olarak büyük konuşmamanız gerektiğini söylemek isterim. içinde bulunduğum yaş çok tatlı bir yaş. Ne ergen bir yaş ne de çok almış bir yaş. Hayatın tam ortasında farkındalığının ve kendini bulmanın oturduğu bir yaşdasın. Bu yaşlara gelince daha iyi anlayacağınızı düşünüyorum.
50 yaşında evlenen kadınlar olduğuna göre salakça bir önermedir.
hayır tabiki inanılıcak şey değil. kadınlar asıl 30'undan sonra kadın olur. ve bu yaşta ki kadının gerek ruhsal gerekse cinsel açıdan doyurmakta oldukça güçtür. Belki de dünyanın en güzel kadınları bu yaştan itibaren çıkıyor.
aranan çöpe hiç bir yerde rastlanmamıştır.
Şuan Ümraniye çöplüğünden sesleniyorum sizlere. Kedi ve köpeklerle kurduğum dostluk, senin gibi karakteri çöp olanlardan uzak tutuyor beni. Kendi çöplüğümde son derece mutluyummm
sizin o çöp diye attığınız kadınları, hap diye kapıyorlar. dikkatli olun sona kalan dona kalır.
fiziksel olarak ele alınmış da kendine bakan 40'ında da daş olur, bakmayan 20'sinde çöp.

bu işler yaşa bakmıyor maalesef.

kısacası; bakarsan bağ olur bakmazsan leğen.
Doğrudur. Çöp, yani ç ok ö nemli p ersonel. Yani vip.
yok öyle bişey canım, hiç alakası yok.
bakımlı ve güzel bir kadının 70 yaşına kadar her zaman gideri vardır. benim gibi mature seviyorsanız 50-55 yaş arası tam bir felakettir of of bunlardan aldığım zevki 20 li yaşlarındaki kızlardan alamıyorum.
Erkeklerin 30 yaşından sonra çöp kutusu olduğuna delalettir.
Kim demiiiişşşş dedirtir.

En güzel yaşlarını süren kadındır.
Dert, tasa, okul, gelecek kaygısı, kariyer, zartı, Zurtu bitmiş, kendine odaklanmıştır.
Kendini şımartma dönemi başlamıştır.

Ver elini en şahane kremler, egzotik kokulu duşlar, bakımlar, seyahatler...
Stilettoların en afillisi, kotun en kalıplısı, parfümün en janjanlısı.

Çöp mü?!
Sen delisin!
Senin çöpün, benim ziyafetim olabilir...
devir geri dönüşüm devridir. 30 üstü hatunlarınızı atmayınız...

edit: şaka yaptık lan, yoksa benim de favorim 30 yaş üstü veya yakınıdır. hele 25 altı artık çekilecek gibi değil. türkiye'de 25 yaş kadın artık 19 yaş zekasına filan sahip. instagramlar filan sağolsun. eskiden türk kadınları kendilerini 19'unda 20'sinde bi bok zanneder 21 22 gibi düzelirlerdi. kadının yaşında bile enflasyona uğradı ülke, o kadar boşaldı içi yani...

edit 2: söz meclisten dışarı tabi ama maalesef o mecliste artık azınlık olarak kaldılar...
Her yaşın ayrı güzelliği ve hedef kitlesi vardır genç dostum.

Kadın için en verimli çağ, Bana göre, 30-42 arası.

Bir de ayrıca, Snne be slk.
yanlış bir önermedir.

ben şahsen hayatımın kadınıyla tanıştığımda kendisi 34 yaşındaydı. evet, görüntü basic instinct filminden. 1992 yapımı kült bir film. hayatımın kadını oynuyor; sharon stone! kendisi 1958 doğumlu.

görsel

34 yaşındaki bu kadın çöpse ben çöpte yaşamaya razıyım.
Evet evet konteynirdan yazıyorum şu anda. Kedilerin selamı var.
Tespit başımda duman.
Milfçi tayfayı üzer.