bugün

öncelikle burada anlatılmak istenen cinselliği reddetmek değildir.aşkı ve etkilenmeyi reddetmektir.

kabul etmek lazım kadınlar erkek hayatını çoğu zaman kötü etkiler.

-erkek aşık olur ve dağılır.
-okul, iş kötüye gider.
-aile ilişkilerinizde agresifleşirsiniz.
-o size sahiptir ama siz ona asla.
-plan program yapamazsınız
-eğer hisleriniz karşılıksızsa, depresyona kadar götürür.(abartıp intihar edenleri saymıyorum bile)

erkek kadının aracıyken, kadın erkeğin daima amacı olmuştur.

bir kadının hayali iş olabilir, sanatta hangi bölümle ilgileniyorsa o bölümde efsaneleşmek olabilir, ama bir erkeğin hayali çoğu zaman o kız benim olmalıdan ibarettir.

dolayısıyla çok zor olsa da, eğer kadınları önemsememeyi başarırsanız hayatınızda hiçbir paradoks kalmayacak ve başarılı olmak istediğiniz çoğu konuda başarılı olucaksınız.

işin daha iyi yanı ise, siz kadınları önemsemediğiniz için onlar daima etrafınızda olucak.
o zaman en birinci örneklerinden: devlet bahçeli.
dene bakalım ulaşabilecek misin sevgili kahin denmelidir.
dikkatle incelendiğinde, kadınların erkekleri törpülediği su götürmez bir gerçek.

(bkz: adam haklı beyler)
(bkz: üstüne bastın ayağını kaldır)
(bkz: denemesi bedava)
hayatın sadece kadınlardan ibaret olmadığını düşünürsek gayet mantıklıdır.
Doğruluk oranı oldukça yüksek bir tespittir lakin siz yine de o kadar umursamaz olmayın. *
ulaş ve orada kal, önerisi ile başbaşa kalmaktır.
anneliği tatmamış kadından da, aşkı atlatmamış erkekten de kaçın.. ikisi de ömre ziyandır...
teoride kolay pratikte zor olan eylem. (bkz: denedim olmadı)
ne diyyon yarram denilesi iddiadır. yoktur öyle şey. çükü olanın dini imanı olmaz.
dünyanın en zor işi lakin bir başarırsanız sizden mutlusu olmaz.kadınlar detay olduğu sürece erkeğin acı çekme katsayısı azalır.
o halde bütün ibneler nirvanaya ulaşmıştır.
(bkz: kendi teorimi bile yürütemedim ya la)