bugün

Her zaman değil gerektiği zamanlarda yapın.
ibneliğin esasları adlı kitabın açılış cümlesidir.
Sen siklemezsen sik sikliyor. Doğal seleksiyon.
yani bu durumla ilgili biraz ironi var genelde. misal zaten begenilmeyen biriyseniz siklemesiniz de değişen bir sey olmaz keza siklemeye calıssanız da siz siklenmezsiniz. ama tam tersi ise o zaman cool olmuş oluyorsunuz bir yerde.
.ikleyememek gibi geldi sanki !..

organ düştü mü kanka ?
Ah Thiago ah. Madem kadınları taktığın yok neden neredeyse her entryin kadınlarla ilgili. Neden sözlük hanımlarının bugünkü kıyafetleri başlığının önünde çadır kuruyorsun. Bu siklemez halin ise tam tersi ne olurdu acaba.
Siklemeye başladığın an hemen para istiyorlar. 10'unda maaş alcakmış da borç 200 lira verebilir miymişimmiş. Akşam nerde kimle yicek kim bilir. Aq daha dün aldığı elbisenin fotoğrafını attı wp'tan bugün gelmiş 200 lira borç istiyor. Almasaydın elbiseyi.
No women no cry korosu toplanmış gene.
Şunu anladım daha kıymetli oluyormuşsun.
Siklememek sebep sikememek sonuçtur.
Sözlükteki çoğu kadına yapılması gerekendir . Düzgünleri tabi ki vardır .
(bkz: kadınları sikememek)
(bkz: yaran yanlış okumalar)
Yine biri kendini alfayım diye yutturmaya çalışıyor. Ne zaman isterse elde edermiş. Hadi oradan!
Erkeklerden hoşlanan birey beyanı.

Desteklerim...
Eğer gerçekten siklemeseydin özellikle siklemediğini yazma ihtiyacı duymazdın. Sadece laf arasında geçtiğinde söyler ve geçer, kendini tatmin etmeye çalışmazdın.
Hele hele yarr*mın alfalarına bak.
yapılacak yemekte, gidilecek yerlerde ve isteklerde kadının arzuları öndedir.
olgun olan, çocuksu olanı tatmin eder.

siklemeyin, sadece siklendiklerini düşünsünler.
yok parklara lunaparklara avmlere götürün.
tıpkı bir çocuk gibi istediklerini verin.

bunlarla oturup hayat üzerine felsefi konuşmalar yapacak haliniz yok ya.
kendini boyayarak olmadığı bir şeye dönüşen ve bununla mutlu olan bir türden bahsediyoruz.

olmadığın biri gibi görünüyorsun ve bununla mutlu oluyorsun.
i na nıl maz.
(bkz: ben)
her erkeğin yapması gerekendir.
ama susamış eski bir abazanın (ki bence hala abazan) feryat ettiği tiradı görüyoruz bu başlıkta. allah versin abemm sözlükten zor o iş hiç duygusala yatma diyorum.

tanım: bir abaza beyanıdır.
(img:#929582)
insan nesilinin devamı için önerilmez.

Sonuçta leylekler getirmiyor bizi.
siklemeyin, sevişin.
Eskiden abazaydım ama bir sor neden abazaydım başlığın adı olmalıydı.
'eskiden abazaydım kabul ediyorum'u okudum ve abazalığını kaybedip duygusallaşarak bir şeyleri kaybettiğini tahmin ettim.
güncel Önemli Başlıklar