bugün

ruhlarından kurtulup sadece bedene bürünen kadınlardır. hayatlarını bir veya duruma göre birçok yalanın üzerine kurarlar. sevmezler asla ama sever gibi yaparlar, üzülmezler ama çok iyi üzgünmüş gibi davranırlar. yani kısaca hayat felsefeleri mış gibi yapmaktır.masum gibi görünürler ve bu yolla karşılarındakini kandırabileceklerini zannederler. hatta kandırırlarda. ama bir yere kadar. bu kadar da olmaz denilecek herşey beklenebilir bu kadınlardan. zararlıdırlar. acıtırlar, aldatırlar. ve erkekleri tüm hem cinslerini kapsayan bir kategorizyasyona sürüklerler. ve ne yazık ki erkekler onları diğer kadınlardan asla ayıramazlar. sonra da bütün kadınların güvenilmezliğinden dem vururlar.
tüm riyakarlıklarıyla elinden gelenleri yaparlar sonra masum rollerine yatarlar, insanı kendinden utandırırlar gerçekten.. ama erkekler onların bu yüzsüzlüklerini farketmezler ve onları normal kadınlara hep tercih ederler çünkü onlar daha çekici gözükür gözlerine.. yazık..
şımarık, kendini dünyanın merkezi sanan ve doğallıktan tamamen uzak naylon bebekler.
(bkz: bülent ersoy)**
(bkz: kadın olmanın yararları)
(bkz: sanat için soyunan mankenler)
(bkz: aysu baceoglu)
(bkz: paris hilton)
ne utanıcam ya herkes kendisinden sorumludur, diye düşünülen durum.
ama zaman zaman iğrenmek mümkündür.
edit: başlıkta ki anlam kaymasını düşündüm de, böyle olmamalı..
kadınları bile derken, kadınlar aslında zor utanan yüzsüz varlıklar gibi sırıtıyor. kadınları kadınlığından utandıran kadınlar daha maksada uygun olurdu.
(bkz: orospular)
'neden hemcinsiz ki' dedirten insan evlatlari.
(bkz: lerzan mutlu)
olmadık yerde abuk subuk hareketler yapan,küfürlü konuşan,dekolte olayını abartıp artık frikik üstadı olan,insana "senin anan-baban-kocan-kimsen yok mu?" dedirten hatun türü.
asla tanışılmaması gereken, tanışıldıgında da karakteri farkedilgi an yanından hemen ayrılmak gereken, havva anamızın boyle kızları oldugu icin utandıgı, kadın gibi onurlu bir sozcugu kullanmak istemedigim,insan katogorisine nasıl koyacagımı dusundugum ancak ve ancak sadece gorunusleri icin insan lafzını kullabilecegim sahıs yada sahıslar.
küfür eden ve kevaşelik yapan kadınlar (geçim sıkıntısı yüzünden fahişelik yapanlardan bahsetmiyorum, bu duruma düştükleri için toplumun topluca utanması lazım).
(bkz: kibariye nin annesi)
krista allen dir kendileri...
onun gibi sevişemedikleri için kadınlar utanmalıdırlar kendilerinden... tüü utanmazlar!*
(bkz: helin avşar)
(#1998500) kendisini döven adamı koruyan kadınlar.
sokağa çıkarken üzerine abzuruk şeyler giyip kendine çok yakıştığını zanneden ama ortalığı teşhir edip bütün gözleri üzerine çekmekten başka işe yaramayan vücudunun heryanını göstermeye meraklı, kışın ortasında (millet kabanla bile üşürken) göbeği açık kıyafet giyip ben yanıyorum izlenimi veren, suratına kovayla sürülmüş derecesinde makyaj yapıp mumyalaşan kadın türü.
(#2502379)
bu kadar olur. utanıyoruz, ayrıca tiksiniyoruz. herkes bu kalıba uyacak diye bir şey söz konusu değil ama ben de kaç örnekten sonra fikrimi değiştirecek, önyargımı önleyecek değilim.
hıh!
yazın sıcağında bileklerine kadar uzanan pardesüsünü giyip,başını örtüp bi ton makyaj yapan ve bileğine kadar uzanan pardesü giymeyip başını örtmeyen hemcinslerine aşağılayarak bakanlar...

sonuçta o benim erkek arkadaşım tabi ki onun istediği gibi giyinip, onun istediği kişilerle görüşeceğim diyenler...

ilişkinin en seviyelisini yaşayanlar hemde haftada 3-5 tane...

teşhiri modernlik diye yutturmaya çalışanlar...

tostunu yiyip bekleyenler...
ikinci, üçüncü, dördüncü kadın olmayı kabul eden yaratıklar.. karakter, ahlak yoksunu, küstah kumalar.
(bkz: ortalikta gezen kanli pedler)
kocasına kadın bakan kadınlar. nasıl bir düşüncedir. düşünce yoktur. olsa yapacağına inanmıyorum.
kuzeyli kadınlardır efendim.*
eğer onlar kadınsa,
doktor bu ne! *

büdüt: ve dünyanın diğer bütün güzel kadınları, özellikler melezler.
sizleri unuttuğumuz sanmayın. **