bugün

çok konuşmaları, paranın kolay kazanıldığını zannetmeleri, fitne fesat yuvası olmaları.
kendilerini her koşulda üstün görmeleri , kadın olduğu için kendisine ayrıcalık isteyenler , feminizm adı altında erkek düşmanlığı yapanlar , her fırsatta erkeği eleştirenler , sütyeni sürekli düşüyor diye bunu gezegenimizin en büyük derdi sanıp , bir erkeğin asgari ücretle zor şartlar altında 5-6 kişilik birer aile geçindirmeye çalışmasına ; ''Amann erkektir nasıl olsa sorumluluğu olan bir şeye bir de utanmadan dert mi diyorlar'' tarzı karşılık veren kadınlar , kadınlığı kutsallık sayıp kendini erkeklerden üstün gören kadınlar , bir pantolon alırken sırf kalçasını tam belirgin göstermiyor diye bir küçük bedenini alıp , sonra da bir erkek bakınca ona sapık demek ve utanmadan bunu bütün erkekler için genel kouşup hepsine akılları fikirleri sadece sex'e çalışıyor diyip her yeni gün sırf daha fazla dikkat çekebilmek için orasını burasını olabildiğince daha da belirgin göstermeye çalışan kadınlar , istisnasız bir şekilde dünyada ki milyonlarca icadın neredeyse hepsinin mucidi erkek olmasına rağmen , ama onları da doğuran biziz diye savunma yapan zihniyetten , iradeden yoksun kadınlar , bir erkek için belirlediği kriterlerden örneğin: En az 1.87m boy olacak en az 20.000 tl maaş güzel bir evi olacak en kötü ihtimalle bir bmw si olacak. emrin olur sende sultansın değil mi. bir erkeği ilk defa gördüklerinde ilk izlenim olarak direkt o erkeğin boyuna bakıp ayy şuna bak nasıl da kısa tarzı laflar eden yani , bir erkeği 190 boydan ve paradan ibaret gören kadınlar. bir de eklemek isterim ki bu boy kriterini en ön planda tutan kızların çoğunluğunun 159 veya daha kısa olması trajikomik. gözünü açıp da bunları görebilen bir erkeğin sonrasında benle aynı düşüncede olacağına inanıyorum. hem ayrıca daha saymadığım bir sürü husus var. Bu etkenlerin 1/1000 i bile bir erkeğin bir kızdan uzaklaşmasını kolaylıkla sağlayabilir (tabii gözünü açıp etrafındakileri görebilirse)
kadınlardan değil kadınların bazı özellikleri gerçekten çok garip mesela asla net değillerdir hayalindeki erkekle istedikleri erkek çok farklı hem maço olsun hem de istediğim her şeyi yapsın hem efendi olsun ama her istediğimi yapmasın kısıtlasında hatta ama kibar da olsun yok yok saldırgan olsun dur ya keko olsun hatta kılsız olsun (kılsız keko olmaz ama). k pop çu şirin idollere benzesin ama 198 boyu olacak kaslı da olacak.

herhangi bir kadın mı daha üstün erkek mi daha üstün tartışmasında kendilerini dezavantajlı grup olarak nitelendirirler modern ülkelerde dezavantajlı grup felan yoktur o ülkelerde herkes eşittir. konuyla alakası yok ama avrupada ırkçılık yoktur ama avrupada bir insan türkse ırkçılık yapabilirisin. (avrupa ikiyüzlülüğü)
Nefretimi cinsiyetler belirlemiyor.

Ben genel olarak insanlardan nefret ediyorum. Elbette hepsinden degil fekat çoğundan.

Sebepleri de yeterince açiktir zannederim. Insanla hayvanı birbirinden ayirdigini iddia ettigimiz akil bizleri duyarli, daha az bencil, daha düşünceli ve iyi niyetli kimseler yapmaya yetmiyor.
Ben nefret etmiyorum.onlar ediyor ki 6 yıldır sevgilim yok.
[kat: ibne olmadan önceki son sözler]
nefret değilde gıcık oluyorum. centilmenlik kibarlığı yanlış anlamaları birde herkesi yürüyor sanmak.

en son olayda markete gittim kasiyer kız bana müşteri değil hayvan gibi davrandı birşey sordum yok kalmadı dedi halbuki varmış. sonra çıktım gidiyorum faturayı kontrol ediyim dedim poşet parası geçmemiş kul hakkı el mecbur geri döndüm poşetlerin parası geçmemişsiniz dedim ay geçmemiş miyim diyor birde. parayı sitemkar bir şekilde verdim.

bugün yine gittim aynı markete evime yakın yine o kasiyer kız denk geldi beni tanıdı bu sefer artistlikten eser kalmamış kafayı eydi mahçup oldu ses soluk yok. napak hayvan gibi mi davranak dağ adamı mı olalım ?
Çirkeflik
Dengesizlik
inat
Saygısızlık
Yapmacık tavırlar
Anlayışsızlık
Gibi ilişkide derin çatlaklar oluşturacak kötü özelliklerdir.
vermemeleri.
olmayan nefret. kadınlarda nefret ettiğim özelliklere sahip erkekler de var. erkeklerde sevmediğim özelliklere sahip kadınlar da. sadece kadınların tüketim konusunda erkeklerden daha fazla hevesli olmasından haz etmiyorum, ama nefretlik bir şey yok yani.
Ben cinsiyet odaklı nefretçi değilim ama genel olarak geri zekalı insanlardan, doğruyu ayırt edemeyenlerden, çıkarcı insanlardan, kendini sergileyenlerden, birde küçük kafasıyla insan kandırmaya çalışanlardan nefret ediyorum. Aslında nefret değil varlıklarını görmezden geliyorum çünkü nefret duymak bir ilişki içerir bu duyguyu onlara atfedecek kadar değer vermiyorum. Yani onlar benim için birer çocuk. Çocuklara yanlış yaptığı ya da akıllı olmadığı için kızmazsınız, dövmezsiniz, nefret beslemezsiniz çünkü cahildir, bilmiyordur onlara anlayış gösterirsiniz. Aynen bu insanla karşı tavrım bu.
sürekli yalan söylemeye programlanmış olmaları ve daha iyisini bulana kadar size aşıkmış rolü yapmaları bu sebeplerden bazılarıdır.
Salak salak hareketler yapmaları.
mesela hem benim naif biri oluşumu bilerekten hem de kadınlıklarını kullanarak sürekli aile meselelerimize karışan çok bilmiş geri zekalı kuzenlerim var erkek olacaklar var ya bir tane vuracan geri sektirecen duvardan al öyle olmaz diyecen. kısaca kadınlıklarını kullanıp her istediklerini söyleme haklarına sahiplermiş gibi davranan kadınlardan nefret ederim.
olmayan sebeplerdir.
Yapmacık ve salak olması.
nefret demiyelim de hayret etme falan diyelim ve bir örnekle anlatalım ;

oğlum annesine ; anne odama girerken kapıyı vurur musun. artık genç biriyim biliyorsun .
annesi bu tembihten bir gün sonra kapıyı vurmadan çocuğun odasına girer. çocuk ;
- anne, kapıyı vurmanı rica etmiştim ya !
+ ne var ki oğlum. yabancı mıyım. ben senin annenim.
(bkz: Kadınlar fitnedir)
Hiçbirinin arkadaş olmak istememesi.
Hepsinin dışlaması.
Soğuk davranması.
insan yerine koymaması.
tutarsız ve saçma davranmaları.
Erkekler için mutlaka bir sebep vardır zaten.
Çok makyaj yapsa boya küpü, hic yapmasa bakımsız
Çok konuşsa dırdırcı, az konuşsa sıkıcı
Kahkaha atsa hafif meşrep, hic gülmese mahkeme duvarı
Kısa etek giyse yollu, uzun giyse yobaz
Çalışsa ukala kibirli, çalışmasa koca parası yiyen...

Bu liste uzar gider, ne yapsak yaranamayız, hoş öyle bir derdimiz de yok neyse ki...
Sigara
3 kilo 300 gram makyaj
Edepsiz laflar bir kadına yakışmıyor.
Zeka eksilten davranışlar
Çok konuşmak * .
Kadının türk kadını olması..
Ahahaha beyler ağlamayın..olmayan sebeplerdir. iltifat edecektim de zaten kadın olmak başlı başına bir iltifat.
kadınlardan nefret eden yaşamdan nefret ediyordur çünkü kadın yaşamın ta kendisidir.