bugün

aslında birçok kadında olan ama toplum baskısı ve bastırılmış duygular yüzünden gün yüzüne çıkarılamamış nadide istektir.

yanlış anlaşılmasın, sevdiği ve birlikte olduğu erkek tarafından uygulanacak. yoksa cidden zorla yapılan tecavüz orospu çocukluğudur.
var var..
vallahi var..
geçen komşum kocasina hadi irzima gec diye bagiriyordu..
ben duydum..
hatta adlari.....
yani vardir oyle bir fantezi..
Einstein'nın dediği gibi fantazi zekadan önemlidir. Öyle birşeydi.
(bkz: tecavüzcüsünü öldüren kadın).
erkeklerin seks yaparken boşalma anında "hıaaaaaağğğhaaaa" diye bağırmasıyla birdir.
(bkz: tecavüzcüsünün başını kesip atan Türk kadını)

Kendinizi avutmayın. Nasıl iğrenç bişey siz kestirin artık.
(bkz: minareyi çalan kılıfını hazırlar)
birincisi o fantezidir. fantazi olsa üstüne basamazsın.

ikincisi evet, yapılan anketler kadınların yarısından fazlasının tecavüz veya grup seks fantezisi olduğunu ortaya koyuyor. elbette bu fantezilerde dikkat çekmek gereken iki nokta var:
1)sizin kıllı göbeğinizi,sarı dişlerinizi değil yakışıklı herifleri hayal ediyorlar.
2)Bunlar sadece fantezi. Birilerine tecavüz etmeniz için sebep değil.
bir gece linci alır mıyız?

daha bu fantezisi olmayanla karşılaşmadım.

saçmalama be salak dediğinizi duyar gibiyim. yalanım yok babako.

hastalıklı bir aklın fantezisi olduğu kesin. hanginiz sağlıklısınız arkadaş. hepimiz sıkıntılı olmasak bu saatte burda ne işimiz var?
fantazi dediğin şey istediğin insanla istediğin biçimde birlikte olmaktır. fanteziler seks hayatına renk katar. Bu demek değildir ki sen gidip böyle fantazileri olan bir insana tecavüz edebilirsin.
Tecavüz, zorla ve istemediğiniz kişiyle tek taraflı gelişen bir eylemdir, tecavüz edilen birey zevk almaz, kimse fantezisinde seks yapmak istemediği birisini hayal etmez, dolayısıyla olmayan fantezidir.
Yadsınamaz bir gerçektir.
Öyle bir gerçek yok kadın bunu fantezi yapar fantezi kimle olur? istediğin yani sevdiğin arzuladığın kişiyle karşılıklı.

Yoksa yoldan geçen biri bana tecavüz etsin değildir, lan demeyen kadın dirty talk için çeneni ısırır bunun gibi. Sadece ilişki yaşamak istediği insan tarafından fantezi kurulur.
Var böyleleri. 2 bira içinde dağılıyorlar zaten. O hanım hanımcık, tam evlenilecek kadın dediklerinizin içinde bir (bkz: sasha grey) var. Doğru zamanda ve doğru mekanda ortaya çıkıyor. Sonra soğuyor, tiksiniyorsun.