bugün

kim ne derse desin önüne geçilemeyen ve anlam verilemeyen bir meraktır... hiç bir kız demesin ki ben bir efendi odundan hoşlanıyorum... bu kesinlikle yalandır dostlar. piç olun ama ; akıllı bir piç olun...kuralına göre oynayın. yeri gelir ergen olun, yeri gelir kural adam olun, gerçek aşkı bulduğunuzda; ona içtenlikle davranın ama; o aşkı bulana kadar da bu oyunu oynayın. zira oyuncak artık tek kandırma yönteminizdir. ama oyuncaklarda güzeldir.
evlenmeden önce hayatlarına alacakları erkelerin efendi olması zaten bir işlerini görmeyeceğinden şahsım gibi vurucu timlerin tercih edilmesi normaldir.

(bkz: vur kaç)
erkeklerdeki kaşar kız merakıyla dengeleniyor genelde, o yüzden telaşa mahal vermeyelim efendiler.
(bkz: 4 s kuralı)
Efendi erkek = Süt
durumu oldukça birşey değişmez. Böyle devam eder.
Haa piç olup, milleti göt etme merakı* içerisinde olan ergen yavruları için göğsüne ismini yazıp (Şu ergen yavrusunun) sütyen ile foto çekinip faceye koyan kızları gördükçe insanın içi yanar.

*Örnek 1:
Facebook durumu:
Ben seni kırmızı iç çamaşırı ile değil, bembeyaz gelinliklerle düşündüm birtanem
Yorum:
Ergen Yavrusu: Lan sanki önünde domalsa s.kmeyecen
kızlarda da erkeklerde de olay aynıdır. hiç kimse kolay elde ettiği birine yeteri kadar değer veremez. piç erkek dediğin de sikine takmaz canı istediğinde bakar görür, canı istediğinde görmez. bu işin aynısını yapan kızlar da var ve onlar da bize çekici geliyor itiraf edebiliriz burada biz bizeyiz sonuçta.
kızlarda ''piç erkek'' değil ''popüler ve başarılı erkek merakı'' vardır..

nedeni ise ''Kızların diğer kızlarla rakip olması ve gösterişi sevmeleri''dir..

bu tür popüler yada başarılı erkeklerle çıkarak kendi adlarını duyururlar çevreye..isim salarlar..çevre edinirler..diğer kızlar karşısında bir adım öne geçerler..

yani ''piç erkek'' tabirine katılmıyorum..kadın milleti başarı,popülarite ve paraya bakar..

(( kadınlar derken de her kadını kastetmiyorum..düzgün tipler elbette vardır ama sayıca azalmaktadır..))
piç erkek diye tabir edilen insanlar konulara yada hedeflerine direkt gitmek istediklerinden daha çok hayranları olur. Kızlar bu durumu sever gevelemez , farklı roller ve stratejiler ile uğraşmaz , bide rahat ve özgüvenlidirler , tecrübelidirler.
geniş bir önermedir. aldatılmayı kadına sindirtmiş olan hemcinsim olayın asıl kaynağıdır. bu durumda da kadının 'piç' tabirli erkeğe olan eğilimi başlamıştır.
harikadır.

ben de kız olsam

bana kafa atmayacak boynuzlamayacak hakaret etmeyecek yalan söylemeyecek birini istemezdim.
para ve güce hayran kızların merakıdır. Yanındaki adama baksan sakal bıyık birbirine karışmış, elinde tesbihi, ağzında küfrüyle ortamın maçosu tavırları yapan erkektir. Aslında buradaki püf nokta kızın kendisini koruyabilecek, ileride kendisine bakabilecek, zengin, yakışıklı bir erkek arayışının sonucudur. Fakat hata yaptıkları tek nokta bütün bu özelliklere sahip erkeğin aynı zamanda kıro olmasıdır.
(bkz: Kızlardaki kıro erkek merakı)
babasızlıkla büyümüş erkeğin içinde bulunduğu çaresizliğe acıyan kızdır.
iflah olmaz bir meraktır. o melek gibi, bebek yüzlü kızlar gidip en denyo, en hoorrospu çocuğu erkeği bulup koynuna giriyorlar. yok aga yok, bu devirde efendiliğin, insanlığın gideri yok.
evlendikten sonra pişmanlığa dönüşüveren meraktır. popüler kültürün hastalığı olan özenti furyasının tezahürlerindendir.

(bkz: allah sakınsın)
eğlenilecek erkek merakıdır. hevesi bir süre sonra geçer.
tamam belki o tip erkeklerle iyi vakit geçiriyor olabilirler ama işin aslı başka bence. troll gibi bir yazı olacak ama evlenmeden o işi yapmak istiyor çoğu ve piç erkek de bahanleri oluyor erkek arkadaşım çok hayırsızdı çok ısrar etti falan diye bahaneler düzüyolar.
efendilikten kasıt sesi çıkmayan asosyal erkek ise tabii piç olan kazanır. kız dediğin varlık kendini güvende hissetmek ister, daha hemcinsi arasında sözü geçmeyen eleman kıza nasıl ben üstünüm imajı verecek? eğer ego denen şey sende sönükse o kız seni bırakır, yine piç olan kazanır. lafa gelince böyle değil ama, uygulamada bu geçerli. düşünsene her dediğine okey veren sevgili, zevkimi çıkar..
efendi erkekleri zorla yoldan çıkaran durumdur. küfür mü edeyim, hırpalayayım mı sikeyim mi bunu mu istiyorsunuz.
içgüdülerinin peşinden giden kadının merakıdır. çünkü piç erkek kadının içgüdülerine efendi erkek mantığına hitap eder. kadınlar bu erkeklerle evlenmek istemezler ancak her türlü kaçamağı bu erkeklerle yaşamak isterler. olay budur.
istisnaları çıkarırsak hemen her kızın zaafiyeti olan durum.

yaşlarının kemale ermelerini bekledikleri için bu tip erkeklerle gönül rahatlığıyla takılırlar, ne de olsa evlenmeyecekler. ama kayışı koparırlarsa ''açılmış yoğurt'' muamelesi görmeleri muhtemeldir. böyle kızların kaşarlarla birlikte olan erkekleri gözlerinin önüne alarak empati yapmaları ve izaha gelmeleri gerekmektedir.
türk kızlarındaki piç erkek merakı olarak değiştirilmesi gereken başlık.

türk kızları severler piç erkekleri fakat piç erkekler sevmezler türk kızlarını.

piç erkek siker; sevilir.
düzgün adam sever; sikilir.

21.yy kızlarımız bir acayip malesef akideşler.
yeter artık bunaldım. *
"bi bende mi yok" dediğim merak.
horrospu çocuğu erkekleri sevindiren meraktır. düşünsenize piç erkeklerden hoşlanıyorlarsa horrrrospu çocuklarını baş tacı yaparlar.
erkeklerdeki piç kadın merakından farklı değildir.
güncel Önemli Başlıklar