bugün

tek kelimeyle iğrençtir. kaş almak denilen eylemden ya haberi yoktur, ya moda mağdurudur, ya aldırmak için kuaföre gidecek parası yoktur, ya da hepsini geçtim kendi de alamıyorsa doğuştan parmaksız olabilecek kadındır. akıl izan diliyorum.
ince kaş modasını alt etmiş modadır. ebediyyen sürmesi temennisiyle.kalın kaşlı günler.
doğallıktan o kadar uzaklaştık ki artık eski fotoğraflara bakınca bile gülüyoruz.
biraz öze dönmek gerekir diye düşünüyorum. kaş alırken sınırları zorlamamak gerekir.
modaların getirileriyle gittikçe geçmişteki giyim tarzına ve tiplerine dönüş yapmaktayız.yakında çıplak gezeriz belki de ademle havva modası.
Gerçekten tahammül edilmeyecek derecelerdedir. Doğallık herşeydir. Bunu nasıl es geçip atlıyoruz anlamıyorum.
çizme kaş modasına yeğlenecek bir moda akımı.
ince kaş Kral Tv vj'i gibi gösteriyor adamı, yaşasın kalın kaş...
en azından yapmacık durmuyor. çok ince kaşa tercih edilecek bir moda.
Aşırı iğrenç. Bir an önce biter inşallah. Kalın kaşlı kızlar ortadoğuluyum diye bağırıyor.

En güzeli tek tel hizasında olmamak kaydıyla ince ve kavisli kaşlardır.
(bkz: pala remzi)

Hanımlar inanın bana maskülen hiçbir şey size yakışmıyor. Biz genel olarak aşırı olmamak kaydıyla ince kaşlı, etekleri uçuşan cıvıl cıvıl elbiseli, topuklu ayakkabılı kadınlara bayılıyoruz.

Benim gibi kalın kaşlı olan kadını niye çekici bulayım? Siz kaşları ince olan, ruj sürmüş, kırıtarak yürüyen bir erkeği beğenir misiniz? Hayır. Aynı şey.
mona lisa' yı güldürür.

görsel
Çok şükür azalma eğilimine girmiştir. Minyon tipli ve ufak tefek yüzlü olduğum için zaten kalın kaş bana yakışmaz. O nedenle ince ve kavisli kaşlarım var. Kaş ektiren hemcinslerim dünyanın parasını boşa verdiler.

Aslında kaş modası olmamalı. Herkes yüzüne yakışan kaş modelini kullanmalı.
Gözlerin biçimi ve güzelliğini örten o kalın kıl yumağından ne anladıklarını cidden anlamıyorum.

Aydan Şener'in gözlerinin güzelliğine bakın. Kaşları hem biçimli hem de gözlerini ortaya çıkarmış.

görsel
Aydan Şener kalın kaşlı olsa bu kadar güzel durmazdı evet. Çok geniş alınlı ve iri yüzlü yani ablak dediğimiz yüzlü kadınlar kısmen kalın kaşlı oldukları zaman yakışabilir ama ince ve zarif kadınlarda berbat görünüyor.

Aydan şener forever. Kadın çocukluk aşkımdı ya.
asla ayak uydurmayacağım modadır.Gözleri ve yüzü çirkin gösterir.ince kaş güzelliği varken bakkal muharrem miyim ne kalın kaşı aq.
O incecik, acı içinde alınan, aşırı yapmacık incecik kaş modası bitmiş, doğallık geri gelmiştir. Çoğunuz kadının doğal olmasını istiyordunuz, alın size doğallık.
ip gibi kaştan nefret ederim ama bir o kadar dağınık kaştan da. Ki kaşlarımın sadece (biraz) alt kısmını alan bir insanım o kadar. Kuaföre de ihtiyaç duymam.
Ancak yine ‘kadın kadın’ demişsiniz de mümkünse erkeklerdeki bu kalın kaş ‘modası’ da son bulsun! Öz bakım güzeldir. Siz de kaşlarınızı alabilirsiniz, bakım maskeleri yapabilirsiniz ve güzel kokabilirsiniz, lazer günah da değil. Velhasıl sabah sabah yine toplumsal cinsiyet konusuna odakladınız beni.
Cara delevingne ye acayip yakışıyor mesela. Yüzü güzelse herturlu yakışır neticede.
Böyle böyle Muhittin dayıya döndü güzelim hatunlarımız.
dağda yaşayan pkk lı kadınlara benziyorlar aynı..

bunu yapıp kendini güzel zanneden kadın varsa kafadan sorunludur..

tam bir moron modası..
Pkklı terörist modası denmiş. Görüyor ve arttırıyorum:

Hanımlar, ermeni Taşnak teröristlerine benziyorsunuz. Vazgeçin bu rezaletten. Kadında ne kadar az kıl olursa kadın o kadar güzel görünür. Kaşlarınızı incecik tek tel alın da demiyoruz ama 90'lar ve 2000'ler muhteşemdi.

Türk Halk müziği sanatçısı zara
görsel
Tam olarak şöyle bir şeydir.

görsel

inanın böyle görünüyorsunuz.
azalmaya başladı çok şükür. gerçekten iğrenç ötesi bir moda.

ince kaş feminenlik, dişilik belirtecidir. bu nedenle isa'dan önce dahi kadınlar kaşlarını inceltirlerdi. hem sevimli hem güzel olan ayça tekindor'u hatırlayın mesela. "yıkılıyo" adlı şarkısına çektiği klipteki halinin kalın kaşlı olduğunu düşünsenize, berbat olurdu.

video:

https://youtu.be/r1ZKY5QIrPA
Ayça da güzellik anlamında ne mükemmel örnek ama. zevkinize hayran kaldık.
ayça gayet güzel bir kız aslında ama yanlış klip seçilmiş. masum pozisyon adlı şarkısına çektiği klipte harikadır.

https://youtu.be/LF9XLaQNCC4

kaş konusuna gelecek olursak kalın kaşın bok gibi olduğu zaten konuşuldu.
güncel Önemli Başlıklar