bugün

Canlılığın oldugu her yer kokar lan. Kokmuyorsa sorun vardır. Hele de sevdicegin kokusu ohhh ohhh bokunu yerim lan neyin kafasini yasiyosun amk ?
banyo yapmaya üşenmiş kadındır.
belkide fakirdir
bazısı bebek gibi kokabiliyor,doğal tüysüz olanları.

tanım: haftalık bakımını geçiktirmiş kadın kokusudur.
bok kokan kamillere dert olandir.
Ağzı kokan kadın daha kötü bir tahribat bırakır.
beter bir şeydir. lisedeyken sınıfın en popüler kızının kızartılmış sucuk gibi koktuğunu bilirim.bütün okul rahatsız olurdu.dayanamadık biz de sınıfça para toplayıpp deodorant ve rolon alıp masasına koymuştuk.Kokmaya devam etti ama .
beter bir şeydir. lisedeyken sınıfın en popüler kızının kızartılmış sucuk gibi koktuğunu bilirim.bütün okul rahatsız olurdu.dayanamadık biz de sınıfça para toplayıpp deodorant ve rolon alıp masasına koymuştuk.Sonuç hala kokuyordur bence.
doğal afrodizyaktır....ne iğrenci mk...ılık mısınız nesiniz, ben anlamıyorum bu yeni nesil erkekleri...
aslında kadınlarda iğrenç olarak adlandırılan ter kokusu kadının döllenme yapamadığı zaman yani adet dönemlerine denk düşen ter kokularıdır. Yumurtlama evresinde -eğer koltuk altı kılları yoksa bilirsiniz ki kokuyu tutar ve iğrenç hale getiren odur- salınan ter kokusu erkek bireylere hoş gelmekteymiş. ben demedim isveçli bilim adamları demiş.
inanmayan indirim olan bi kadın giyim mağazasına gitsin.
cinsiyet gözetmeksizin toplu taşıma kabusumuzdur. bu çile bizim.
Allah korusun öyle birşey yasanmasin o ne igencliktir ya. Bi tek kadın değil hele bir yaz gelsin erkekleri de görcz. Yani nasıl diyeyim kimin adını vereyim bilemedim ki kim olursa ol ne olursan ol gel demiş mevlana ama ter kokuyorsan gelme nolursun gelme dayanamam ben.
Duş alın ya duş almak kotu birşey değil uşenmeyin su be su hayatta ki en güzel şey duş alin sonra deodorant kullanın yada kullanmayın zaten vücut temizliğine dikkat eden biri kokmaz. Kokanlarda demek haftada 1 banyo yapıyor peh peh peh.
Deodorant ve parfüm kullanmayan bir kadın düşünemiyorum. Her gün duş almalı ayrıca..
Sudan sabundan habersiz yaşayanlara has kokudur.
erkektekinden çok farklıdır. Afedersiniz ölmüş hayvan mı gezdiriyorsunuz koltuk altınızda.
Ter sanmış.
tarif edemediğim benzersiz koku.