bugün

erkeklerin çoğu zaman taktik olarak arıza adamı oynamalarına neden olandır. kadinlarin bu iyileştirme tutkusu yüzünden normal adamla ilişki yasayamamalari üzücü.
Düzeltmeye çalışırken adamı hepten arızalandırmalarıyla sonuçlanır.
sanki babalarını anneleri düzeltmiş gibi bir de terbiyeci keslirler.
becerseler neyse de beceremiyorlar bir de.
ellerinde patlar. kadınlar "challenge" diye tabir ettiğimiz bu olayı çok sever. ama ne yazık ki hiçbir şey göründüğü gibi değildir. hehe.
uğraşmaya değmez Allahtan o kadınlardan değilim.kendimi yoramam yani... kusura bakmasın arıza erkekler.

+sanki onlarda seni bekliyordu havalara bak.
-ayıp oluyor bak.
Yillar once cok sevdigim bir dostumla ondan bahsederken soyle dedigimi animsiyorum. "bak iki gozum, yapamiyorum artik.cunku ona verdigim sevgiyi kurumus bir agaca verseydim, coktan yeserirdi. Olmuyor."

Olmaz. Kendi dunyasinda kendi mucadelesini bitirememis kadinla da erkekle de hicbir sey olmaz. Yillar gecti, fikrim hala sabit.
Zayıf kadınlardır. Bacağının arasındaki ile çok şeylere hükmedeceğini düşünür. Gücünü mahallenin bitirim ve bıçkın delikanlısı üzerinden gösterecektir. Sonuçta çocuklu veya çocuksuz acınacak bir halde baba evine döner.. Aile facialarının önemli bir yüzdesi bunlara aittir.
mahmut yalvarırım ototeyp hırsızlığını bırak artık :(
görsel
(bkz: beni böyle sev seveceksen)
bende olmayandır.

3 günlük dünyaya başkalarını düzeltmek için uğraşmaya gelmedim. hazırda olmuşu varken itiyle kopuğuyla uğraşmak salaklıktır. vaktiniz bu kadar kıymetsiz olmamalı.
görsel
düzeltseler beni düzeltirlerdi demek ki yok böyle bişey piç sevdasına bulunmuş kılıf var.
ben düzeltmeye çalıştığımda ilişkinin 7.ayında tamamen ona benzemiştim bunu bile beceremedim yani.
güncel Önemli Başlıklar