bugün

Hiçbir zaman bir erkek için yüzük takmadım iyi ki de takmamışım. Haklı bulduğum önerme. Kadınlarımız gerçekten öyle. O yüzük yüreğe takılır gösteriş olsun diye parmağa değil. *
kadınlardaki mücevher merakı taaa eski mısıra binlerce yıl öncesine dayanır. ruhları, bedenleri, beyinleri en gösterişli kadın ben olmalıyım şeklinde evrimleşmiştir.

bir ortamda hangi kadın mücevherleriyle ön plana çıkmışsa diğer kadınlar onu kıskanır. kendilerine takmış oldukları güzel mücevherleri görmezler, umursamazlar. çünkü ön plana çıkamamışlardır.

kadınlar zavallı yaratıklardır. küçücük dertleri büyütüp etrafındakilere hayatı zehir ederler.
Çünkü kadın doğuştan gösterişsiz bir canlıdır. Hergun makyaj yapar yüzündeki kusurları örtmek için ama erkeğin böyle derdi yoktur sakal bırakır saç uzatır bitti. Ayrıca vücut yapar geniş omuzlu ve kaslı hemen dikkat çeker. Kadın makyaj yapmasın kimse kadını fark etmez bile.
özellikle evli kadınlarda görülen bir aşırılık hali. alyans tektaş 5 taş tam tur ne varsa takıyolar parmaklara.

bunun topluma karşı evet bakın ben bir erkek tarafından sahiplenilebiliyorumu gösterme çabası olarak düşünüyorum.
çünkü evli erkeklerin %80 i filan yüzük takmıyor.