bugün

Anlam verilmiyendir.

Hayır yani nasıl soralım kanıyosun mu diyelim.
Kan kaybediyosun ölüceksin mi diyelim.
Eski sevgilim daha önce hiç bir kızla ilişkiye girdin mi diye sorunca bende bu soruyla yanıt vermiştim ondan sonra daha düze çıkamadı ilişki.
Geçen işyerinde de 2 bayan arkadaş birbirlerine _Aa sende mi hastasın ya sıcakta hiç çekilmiyor diyordu.
Aynen çekilmiyorsunuz midem bulandı amk. insan az sessiz konuşur.
cevabının tabiki evet olduğu çıldırmalar.
görsel
evet aynen böyle olur. bu arada the it crowd dizisinin aunt irma bölümünde bu konuya değinilmiştir.
regl döneminde kadınlardan uzak durunnn onlar necistir bulaşmayın.
Yerli yersiz sorulduğunda katsayısı artan sinir olma durumudur.

Sanki normalde bir şeye haklı olarak kızamazmışız gibi bir şeye sinirlendiğimizde "sen regl misin yha?" Sorusuyla karşılaşmak çok daha sinir bozucu. Aynen kardeşim, ben tepki veremem Zaten. Anca ağrım sızım olunca, hormonlar kıpraşınca tepki veriyorum, aynen.
yaptığınız bariz hataları görmeyip üstüne bir de seksistliğin dibine vurup suçu kadın hormonuna atan bir mal olduğunuz içindir.
Bazısının rahatça 'ay çok fena regll' dediği de olur, ne güzel işte doğal sakin, fazla uğraşmaman gerektiğini anlayıp çekilirsin.
bi kadına neden regl misin diye soruyorsun ki.. Sevgilinse zaten ne zamanlar olduğunu biliyor olman gerek. Eğer sevgilin değilse sanane amk
Şahsen sinirlenmiyorum evet reglim diyorum utanılacak bir şey değil.
"regl oldugum icin kizmiyorum ama reglim" derlerse cok komik olacaklarini biliyolar.

bi kedi bi de kadin tripleri essiz.
aslında en büyük saçmalık bir kadına "regl misin?" diye sormak.
Cahil olduğunuz için kadına regli misin denmez.

Halanlar mı geldi yavrum bu ne sinir denir, o anlar sırıtır zaten.

Bu yazıyı okurken, içinden çok biliyorsun sen diye geçirip sırıtan cıgırlar olacaktır, öyledir yavrum *
görsel

Bazen can güvenliğimizin olmadığını düşünüyorum bu dönemlerde.
Doğruluğu aşikar olan durum.
Normal arkadaş, sevgili fark etmeksizin bu soruyu sorduğunda tribe giriyor arkadaş kadınlar. Bu doğurganlığın gerektirdiği, özel ve mucizevi bir durum. Varlığıyla yaşamak rahatsız etmemeli ve toplumda rahat bir şekilde dillendirilebilmeli kanısındayım.

görsel