bugün

asıl başlık ''sözlüklerde kadınlara küfredenlerin bamya pipili olduğu gerçeği'' olacaktı ki olamadı.

hep bunu yazmak istemiştim. tüm sözlük alemlerinden intikamım gibi bişey bu benim için. o büyük gün demek bugünmüş. bana bugünleri gösteren yüce rabbime...*

bakın tüm genellemelerin yanlış olduğu gerçeğini bozan bir durum bu. şüpheye gerek duyulmayan, ancak ezik bünyelerin bir nick arkasına saklanarak yaptıkları klavyeden saldırıları yapanların aslında bamya pipili oldukları, sağ ellerinden başka sevgilileri olmadığı gerçeğidir.

ezikler sizi!
erkende boşalıyordur bunlar.
erkeklere hakaret eden bayanlar da fındık götlü dür.

(bkz: acaba tahrik mi oluyorum ne)
aslında pipi beyinlidir demek daha doğrudur ve kafası hariç 21 cm efsanesi aslında bu beyinler için söylenmektedir. sürekli kadınlarla ilgili abuk subuk tespit sıçmak için öyle bir pipi pardon beyin gerekmektedir.
gereksiz insanlar. onu kendi annesine ve kardesine küfredildigini dusunmeli etmeden once.
bazı erkek türler için geçerli olabilecek iddia ya da tespittir.
özellikle kadınlara küfredenler diye belirtilmiştir halbuki . hem yasak mıdır kadın olduğunu belli etmek buralarda?
pipinin bamya olması değil tipinin bamya olması daha çok manidardır.
sözlükte kadınlara küfür eden erkeklerin teker teker pipilerini kontrol eden, avuçlayan birinin çıkarımı. yoksa nereden bilecek değil mi.
kaç kilo ta*aklarının da olduğunu söyleseydi de kantara vursaydık milletin mallarını.
güncel Önemli Başlıklar