bugün

italyan futbolcu Chellini'nin sözleri: “Kadınlar önemli olanın iç güzellik olduğunu söyler ama çirkin olduğunuz için size bakmazlar. Zengin olduğunuzda ise hemen yanınızda bitiverirler. Bu anlattıklarımın aynısını yaşadım. Kadınlara güvenmektense bir yılana güvenmeyi tercih ederim.”

görsel
galiba aynı şekilde düşünüyorum.

tabi yüzümü kara çıkartacak birini henüz görmedim.
görürsem evlenirim.

evlenmeyeyim yaa" diyemem.
çünkü iki kere böyle bir kadın görülmez hayatta.
insana olacak o kadınlara değil. e tabi sen ayda bir senden hoşlanılma olasılığını bile yaşayamazken ona günde en az 20 kişi flört girişiminde bulunuyor. kendini onun yerine koyarsan eğer yanlış yapmak, fikrini değiştirmek, acaba demek gibi durumlarla karşı karşıya kalmak ne zor şey o zaman empatiyle anlayabilirsin. çok zor işler bunlar, kısır döngü hep.
Yılan beni sokacağına ben kadına swh.
şu tespite ulaşacak kadar kaç kişiye inandı kim bilir, aq geri zekalısı. saf len bu.
mantıklı bir söz.
Olaya daha geniş bakarsak, insanoğlu kendi kendini bile kandırırken kendisi gibi aciz bir insana mutlak güven duyması abes zaten. O yüzden şartlar neyi gerektiriyorsa elinden geldiğince doğrusu neyse onu yapmaya gayret eder. Herşeye rağmen yalnızlık zor. insan fıtratına da uygun değil. Hali hazırda Bir şekilde mevcutların içinden birini seçip yola devam etmek en güzeli. En mantıklısı. Yada biraz daha gayret edip hiç olmazsa belli niteliklere haiz sevip mutlu olabileceği birini arayıp bulmak imkanı ise her zaman vardır. Güven duygusuna çok fazla takılırsan yaya kalırsın bu hayatta. Hatta Bu biraz da karşılıklı. Öncelikle üzerine düşeni yap. Mutlaka karşılığını görürsün. Tip meselesine gelince, eğer mutlu olmak istiyorsan kendine uygun olanı seç, senden alt yada üstün olanı değil. Maddi manevi fiziki Dengini ara dengini iste dengini bul.
Olaya daha geniş bakarsak tanrı adem ile havvayı cennetten kovmadan önce ne diyor sakın muzu yemeyin tabi yiyince de hebele hubele ne alaka amk güvenilmezlik sayısı kadında da erkekte de eşit her zaman geçerli kural seveni sikerler erkek çok severse erkek sikilir kadın çok severse kadın ancak eski bir keşiş der ki bir çift birbirinin fahişesi olabilmişse birliktelikleri sonsuza dek sürer yani birbirlerini sevip birbirlerini sikiyorsa sorun yok.
güncel Önemli Başlıklar