bugün

I) boşalana kadar yanınızda isteyeceğiniz kadınlar (sayıları çoktur, malum kozmetik ürünler artık çok etkili)
II) boşanana kadar yanınızda isteyeceğiniz kadınlar (kolay bulunur, evlenmeyle kafayı bozmuşları çoktur)
III) ölene kadar yanınızda isteyeceğiniz kadınlar (azdır, bulursanız çok şanslısınız)
i)beni boşaltacak.
ii) hem beni hem de arkadaşlarımı boşaltacak.
iii) hem beni hem arkadaşlarımı boşaltırken aynı zamanda kendi de boşalmayacak.
1) kezban olan,
2) sürtük olan,
3) evlenilesi olan.

kezban olanlari menfaatcidirler. evlenene kadar lise üni hayatlarinda birsuru erkek girer hayatlarina. duygusal anlamdaki ezikliklerini boyle asagilik iliskilerle karsilamaya calisirlar. guvenilmezdirler. yalan konusunda doktora yapmis olanlari var oldugu gibi yalan konusunda prof. dr. olanlari vardir. kalin bir makyaj horizonu yapmadan yuzlerine disari cikmazlar. komik olan sekilde kendilerine yakismayan cizmeleri botlari giyerler. en soguk havada karli havada dahi tayt giyenleri vardir. gotlerini gostermezlerse begenilmeyeceklerinj bilirler cunku ask goze degil gote bakar onlarin felsefesinde. birde bekaretleri beyinlerindedir.

surtukler kezbanlarin bir kismini icinde barindirir. bu kezbanlar evlenmeden anal oral vajinal her turlu orospulugu yapmis pis birer mahluktur. evlenmeden once diktirirler. kesinlikle yalan ile aldatma kandirma ile evlenirler. cektikleri saksolari tabiki evlenecekleri kisiye soylemezler. yalan konusunda ordinaryus prof. dr. lardir.

evlenilesi hatunlar evlenmeden iliski yasamayip iffetlerini korurlar. allah'in emrine uyarlar. mumkun mertabe erkeklerle cok samimi arkadas olmazlar. sevgili yapmazlar. bu sevmeyecekleri anlamina gelmez severler ama sevgili olmazlar. evliligi beklerler. hicbir yalana vicdanlarini bogacak durustluklerini yok edecek guveni zedeleyecek yaptiklari igrenc seyler yoktur rahattirlar. allah tan hayirli kismet dilerler bes vakit namazlarini kilarlar.
neyle ayrıldığı merak konusudur.
rendeyle mi ayırıyoruz? yoksa bıçak, balta vs. daha sivri aletlerle mi?
a- gönlünü açan
b- kollarını açan
c- bacaklarını açan.
kadınlar 3 e ayrılır
-vajina (o 2 harfliyi yazmıyım simdi)
- g.t
-meme.
Ka-dın-lar. Teşekkür ederim.
baran 14 yaşında arkadaşları ona einstein diyor.
Asma yaprağı, ayva yaprağı, söğüt yaprağı.
meme, göt ve vajina. evet.