bugün

peştunlar'ın atasözü.

afganistan'da genç erkeklere tecavüzün bu kadar yaygın olması ve bunun hiyerarşinin önemli bir parçası olmasının sonucu bir tümce. evlenenler bile oğlancılığı sürdürüyorlarmış.

http://www.sfgate.com/cgi...F08%2F28%2FINF21F2Q9H.DTL

bunun bir benzerini keykavus, kabusname'de söylemiştir.
(bkz: yazın avratlara kışın oğlanlara meylet)

not: ikisini de söyleyenler farslar ne hikmetse!
kürtlerle akraba olan bir halkın atasözüdür. şaşırtmamıştır...
beyin yaşamak için, zeka yaşamını kaliteli sürdürmek içindir.
Oğlandan kasıt genç kızlardır.
Pozitif düşünerek oğlandan kasıt genç kızlardır demek istiyorum

Afgan atasözü.
Cümleden hiçbir şey anlamadım. Aralarda virgül mü olması gerekiyor?
Neyse, insanlığın ne kadar iğrençleşebileceğini gösteren sözdür. Sene 2020 de olsa insanlığın içindeki leş arzular hala ilkel. Ve bu içgüdü değil tamamen psikolojik bir sorun. Yaratılışımızda tamamen saf mıydık sonradan mı böyle oldu yoksa bu hatalar belleğimizde hep var mıydı merak ediyorum.
Hindikuş dağlarının eteğinde ikamet eden peştunların puşt atasözü. Birincisi oğlanlar genç kız değildir. Kadın erkek arasında kalın duvar olan bu toplumda; erkeklerden oluşan eğlencelere dansözlüğü saki'lik dahil erkekler icra ederler. Karşılığı zenne. ikincisi kadını kızı zevk unsuru yapan bir toplum için kadın 3. Sınıftır, bariyerdir, bir peçetelik ömrü vardır. Bu tip toplum erkekleri bu zevkin deliklerine girene kadar o deliğe tapar, girip içini kustuktan sonra penisini girdiği deliğe put diye diretir.

Cemaatla tam tekmil Yatsı namazı kıldıktan sonra geceyi erkek erkeğe eğlenip, hallenip, birleşip ve sabah namazına yine tam kadro toplanan bir başka toplum görmedim; afganistanlılardan başka. Garip ama gerçek. Gecenin karanlığında aydınlanma gelmişti yemin ederim. Bağdatta,
Amerikan bayrağının gölgesi altında, dilimizde arapça ve kör topal tarzanca.
peki cocuk adamlar ne icindir?

cumleden bunu anliyorum.
Afganistan sapıklığının atasözlerindeki hali. Ülkemize de bunları aldık bakalım neler göreceğiz.
Not: afgan atasözü.
Kur'an kurslarında, cemaat evlerinde küçük çocuklara tecavüz edilen bir memleket için normal bir düşüncedir.
islam'ın hastalıklı, doğaya aykırı, vicdana ve ahlaka aykırı kaç göç öğretilerinin bir sonucudur.

Mutlak heteroseksüellik veya mutlak homoseksüellik diye bir şey yoktur. Sen şartları oluştur, o da olur, bu da olur.

işte bu akıl dışı dini kurallar malum sonuçları doğuran şartları oluşturuyor. ingilizce bilenler haberi baştan sona okusun da görsün. Keza açın enderunlu Fazıl'ı, Osmanlı toplumunda homoseksüelliğin neden yaygın olduğunu, neden normal karşılandığını gayet güzel anlatıyor.

Dini inançlarınız apaçık gerçeği görmenize engel oluyor. Çok yazık...

Kimse "islam'da homoseksüellik yasak değil mi?" diye sormasın. Sen şartları hazır et, sonra yasakla! Var mı öyle yaş dava? Ayrıca o yasağın yaptırımı ne? Hanefi hukukunda azarlama!