bugün

terbiyesizliğin türüne ve dozajına bağlı olmakla birlikte doğruluğu tecrübe ile onaylanabilecek genellemedir.
tamamen yanlış bir önermedir. lakin aynı özellikteki bireyler birbirlerini severlerse sevsinler karışmayız.

(bkz: halt etmişsin sen onu)
+seni çok seviyorum şahin.
-yatta bi s**eyim seni o zaman..
+ayy canım benim ya..

(bkz: şahin k)
kadın terbiyesiz erkekleri değil,kadın algıladığı şeyi sever.önemli olan terbiyeli,terbiyesiz,maço,kibar vs. değildir.önemli olan kadının ne algıladığıdır yada ne algılamak istediğidir.

(bkz: sevgilim algıla beni lütfen)
terbiyesiz erkek, terbiyeli erkekten daha eğlencelidir. dolayısı ile doğruluk payı yüksek genellemedir. (bkz: kadınlar komik erkek sever)
(bkz: hayvansın rıza)
(bkz: kazanova sozluk)
terbiyesizliğin tarzına ve uslubuna bağlı olmakla birlikte doğruluğuna katıldığım önermedir. ilgili olarak; (bkz: cem yılmaz)
yok artık aq diyerek gönülleri fethetme inancını yaratan cazibe.
nerden çıktığı belirsiz bir fikirdir.

(bkz: sen kadından ne anlarsın)
terbiyesiz olup hala kadınlar tarafından sevilebilmeyi başaran erkek, kadından anlayan erkektir.

(bkz: kaynak götüm)
külliyen yalan olan genellemedir.
terbiyesizlik değildir asıl önerme. kadınlar popülerite akabindeki gücü severler. günümüzde bunlarda terbiyesizlikle oluyor.

tabi bu olay anlık durumlarla heyecanını kaybeder ve tepe taklak olu. kadınların gözünden düşülür ve karşı şahıs beğenilmez.

mümkün olduğu sürece uzak dursun.
kadınlar bir tek kendilerini sever şeklinde düzeltilmesi gereken önermedir.
+ evladım bi yer ver teyzene bakalım *
- veremem yorgunum
+ aaa... ayıp evladım!
- hem nerden evladın oluyorum senin?
+ terbiyesize bak sen!
- kadınlar terbiyesiz erkekleri seviyor artık
+ yer veriyor musun sen?
- beni sevdin mi?
+ sen kalk ordan düşünürüz
cok net bir genellemedir.*
bir baska acıdan:

terbiyesiz kadınlar erkekleri sever.

ahaha bu yanlıs oldu ama olsun takılın.
(bkz: bu dahil bütün genellemeler yanlıştır)
-n'apıyon kız kaşar.
-seni seviyorum.

-vay ben seni anına kayıyım
-tabi aşkım ne demek, canın ne zaman isterse. *
"bu da dahil tüm genellemeler yanlıştır!" kadının terbiye anlayışı ile doğru orantılı birşey olsa gerek bahsedilen. yoksa hangi aklı başında,terbiyeli,hanım hanımcık bir kadın terbiyesiz erkek sever ki.... çık çık çık.. yok böyle bişey..
ne kadar terbiyesiz olduğuna bağlı olmakla birlikte genelde daha çok kendileriyle uğraşan erkekleri severler.
(bkz: kadınlar esprituel erkeklerden hoşlanır)
muhtemelen terbiyesizliği sosyal hayatta değil cinsel hayatta seven kadınlardır. erkek arkadaşının herhangi bir zamanda/yerde argo kullanmasına dahi tepki gösteren; ancak yatakta "* beni" diyebilen kadınlardır. "Sen şimdi n'apıyorsun?" sorusunu şaşkınlıkla "Seninle sevişiyorum" şeklinde yanıtlamanız onları hayal kırıklığına uğratır ve bir daha sormazlar.
-"ben öyle kadının ta .... ."
sanırım bu cümleyi de sevecektir.*
baslik yanlis. terbiyesiz kadinlar terbiyesiz erkekleri sever olmasi lazim basligin.
kadınların her sevdiği erkek terbiyesiz midir, ya da her terbiyesiz erkek sevilir mi önermelerini aklıma getirmiştir.

(bkz: ne dedim ben)