bugün

Kadınlar ona sahip olana sahip olmak ister.

Buda size aforizmam olsun.
Sahip olunuyormuş gibi yaparak sahip olmak, neresinden bakarsan bak fitne fücurca.
Aklı selim, zeki kadınlar, sahip olmak ya da sahip olunmak gibi bir tanıma prim vermezler.
Aşkını, yüreğini, şefkatini hakeden erkeğe değer verir ve o erkekten de aynı değeri görmeyi beklerler, sadece o kadar.

Kimse kimsenin sahibi değildir, olmamalıdır da.
Aşk, güven, heyecan ve şefkat duyuyorsanız zaten birbirinize aitsiniz demektir.
Unsurlardan biri zedelendiğinde de, iki bağımsız insansınız.
Boşverin pranga kıvamı tanımları, sadece erdemle sevin, yeter!
kadınlara dünyayı ver marsı da ister .
Kendi olmak ister.
Sahip olunmak ister ama sahip olan kişiyi yönlendirmek şartıyla.
Ben sahip olunmak istiyorum; sahibim tasmayı taksın boynuma, parka çıkarsın gezdirsin beni, işetsin, işeyeyim ağaç diplerine, çöpleri karıştırayım falan en büyük hayalim.
sahip olma sahip olunca cahilce duygulardır, herkesin bu hayatta bir yeri var kimse kimseye sahip olamaz,Yoldaş olur ama.
eğer ki çıkarlar doğrutusunda hareket ediyorsanız bu dediklerimi çöpe atabilirsiniz.
Hayat kısa ve kuşlar güzel güzel uçuyor.yoldaş olmayı bilin yeter.
sahip olmak icin sahip olunmak.
evrenin en buyuk cikmazlarindan biridir. kimisi tatli sevimli kendini yerebilen pasidlf iddiasiz tipleri sever kimisi de eksikliklerini gostermeyen ya da eksiklikleri olmadigina inandirabilen hirslarinin pesinden giden hircin adamlari...
Kadınlar sahip olmak isterler, ancak bunu direkt belli etmezler, kafalarındaki 40 tilki dönerken kuyrukları birbirine değmez erkekler ise kadına sahip olduklarını sanırlar, kadının izin verdiği sürece.
Sorulacak en saçma soru.

Karşımdaki erkeğe sahip olmak isterim, onun tarafından da sahip olunmak isterim.

ikisi de bir arada. Yoksa ortada ilişki olmuyor zaten.
Ben şahsen bir sahibim olsun isterdim, kuyruk sallardım ağzıma mama sokardı, tasmamı takar ormana götürürdü işetirdi falan çok güzel olurdu.
Yahu saçmalamayın artık.

Kadın bir mal değildir sahip olunmasına gerek yoktur. Aynısı erkek içinde geçerli. Gerçekten anlamıyorum sizler insansınız yani birbirinizi sahiplenmenize gerek yok. Sizin ihtiyacınız olan birbirinize aşık olmak birbirinize destek olmak. Birbirinize güven duygusunu hissettirebilmek.

Benim tavsiyem şu: sahip olmayı sahiplenmeyi bir kenara bırakıp, eşitlikçi, kollektif bir ilişkiye sahip olup bu ilişkiyi komün yaşama evriltmeye çalışın işte o zaman bu soruların ne kadar yersiz olduğunu anlarsınız.
Sahiplenilmek ister kadın çünkü onu sahiplenen adam onun canı yanmasın diye canını verir. Bu durumda da kadının adamı sahiplenmesi gerekmez adam zaten teslim olur.
güncel Önemli Başlıklar