bugün

Tayt insanın kendine yapışanı giymesidir. Şüphesiz balikesirli teşhirci değildir. Sevmez.
Sen içine niye kulot giyiyorsan onlarda ondan tayt giyiyor.
Kışın uzun kazak ve cizmeyle çok rahat bir kombin oluyor. Ama yaz aylarinda nefes aldirani bile olsa ben katlanamıyorum , onun yerine tiril tiril bir elbiseyle çok daha rahat ederim.
kendine yakıştıramadığı için.
Ben de anlamıyorum ki abi.. Jöle gibi resmen...
rahatlık için giydiklerini ancak erkeklerin de bakmasından şikayetçi olduklarını söylerler sürekli olarak. burada şuna bakmak lazım. demek ki tayt giydiğinde elde ettiğin rahatlık bir erkeğin sana baktığında verdiği rahatsızlıktan daha fazla ki giyiyorsun o taytı. yoksa neden giyeceksin.
giyiniz yakışır kadınlarımıza aldırmayın buradaki dürzülere onların zihniyeti ezelden bozuk.
Estetik olarak güzel bir vücudu var ise (harika bir vücudu var ise zaten devamlı tayt giymez) bakılır.
Hele ki tunik şeklinde basenleri örten t-shirt gömlek ile harika oluyor.
Lütfen ayağınıza spor ayakkabı giymeyin, 100m engelli koşu da değilsiniz.yazlık en fazla 5cm topuklu burnu açık sandalet veya benzeri bağcıklı yazlık ayakkabılar ile giyin.
Beyler kızları bir salın artık. Her şey ellerinde aslında psikolojik üstünlük onlarda. istedikleri zaman istedikleri şekilde davranırlar. Siz A dersiniz onlar size katılıp bir süre sonra B demeye başlarlar. Siz bile ne oluğunu anlamazsınız. Zayıf noktamızı biliyorlar ne kadar cool olursanız olun ne kadar geri çekilirseniz çekilin zayıf noktanızı bulurlar. Ya siz? Onlar öyle bir saklarlar ki zayıf noktalarını bulmanız imkansız.
orospuluk yapıp etraftaki erkekleri tahrik etmek için.
karşısındakini tahrik etmek için.
tayt, uzun tişört ve spor ayakkabı dünyanın en rahat kombinidir.
Vucutlarini sergilemek için.

Başka açıklamasi yok.
Onu bilemem ama Ergen kızlar siyah taytı sırf özenti amaçlı giyiyorlar.
Bunu edebiyle giyene saygı duyarım ama afedersiniz de karpuz sergisi açar gibi dolanıp "ököz göbö bököyör örköklör" derseniz s.ktir çekerim.
götlerini belli etmek için.
entelektüel saçmalıklarınızı bir tarafa bırakalım önce. birincisi rahat ve sade, ikincisi dar ve hatları belli ediyor, üçüncüsü hızlı giyilip çıkarılıyor ve son olarak bu gayet geçerli sebeplere artı en temel istekleri olan beğenilme (erkekçe azdırma) isteğini tatmin ediyor. bu sayede kendisini beğenenler içinden en zengin en yakışıklı veya o an denk geleni seçecektir. amaç aynı iken aynı amaçla giyilen diğer giysilerden çok farklı bir giysi değildir.
Evinde rahat etmek için.
Sokakta arsız, edepsiz olduğu için.

tayt dediğin bildiğin çorap. Erkekler niye giymiyor?
çok rahattır. üstüne giyersin uzun bi tişört, gömlek rahat rahat dolaşırsın. bacakları sardığı için hareket etmen daha kolaydır. bir de çorabımsı olduğu için bir sürü şeyle kombinleyebilirsin. seviyoruz, rahat ediyoruz sebep bu.
göt teşhiri için. rahat için giyenler arkadan sarkan göt kapatıcı şeyden giyer.
%20 si sergi için giyer. %20 si rahat olduğu için giyer. %60 ı ise sergi için giyer fakat “rahat olduğu için giyiyorum” der.

Nasıl rahat oluyor ki. Şahsen alt takım taklavatım, bacaklarım, götüm bir tekstil ürünü ile yapışıp sıkıştırıldığında rahat edemezdim.
Kendilerini teşhir etmek için giyerler. Dikkat çekmek ve egolarını tatmin etmek için sıkça tercih edilir. Yakışır yakışmadığı önemli değildir.
rahatlık yada estetik kaygı ile değildir. bizzat erkekler için giyerler. eğer bu başlığa iki üç ay önce yazıyor olsaydım kesinlikle bu yazdıklarımın tam tersini yazardım. çünkü o zamanlar son derece bilimsel hazırlanmış bir belgeseli izlememiştim.

konuyu açacak olursak efendim isviçre'li bilim insanları avrupa'da sosyal ve biyolojik bir deney yapmışlar. gece kulüplerine erkeksiz yani partnersiz olarak gelen kadınlardan tükürük örneği alarak bir adet boydan fotoğraflarını çekmişler ve daha sonra tükürük örneklerinden hormon seviyelerine bakarak yumurtlama evresinde olup olmadıklarına bakmışlar. ve daha sonra bu sonuçları fotoğraflarla karşılaştırınca çıkan sonuç istisnasız olarak yumurtlama evresinde ya da yumurtlama dönemine yakın olan kadınların daha açık ve seksi kıyafetler giydiklerini görmüşler. ve yine istisnasız şekilde hamile kalma şansı en yüksek olan kadınlar en açık giyinenler imiş. hamilelik şansı olmayan ve yumurtlama döneminde olmayanlar ise en kapalı kıyafetleri tercih etmişler.

uzun lafın kısası kadınlar erkekler için değil kadınlar için giyinir sözünün bilimsel bir dayanağı yok tam tersine kadınlar erkekler için giyiniyorlar. yani dekolte ve güzel kıyafetlerin giyilme amacı bizzat erkekler.

bilim böyle söylüyor...
bence sıkı görünsün diye..
Edit: Vücutları
Ya dedem giyse ona yakışacak nasıl bir icattır bilmiyorum çok tehlikeli aga.
Bi ara tayt yırtma şeysi vardı bende he işte anladın sen.