bugün

sürekli kafalarda olan sorulardan bir tanesidir. kadınlar istisnasız bir şekilde, erkeklere oranla geç boşalır.

sebebi henüz cözülebilmis degildir. en azindan bilim adamlari tarafindan. ancak tarafimda bu cok basit bir yöntemle cözülmüstür.

merak edenler pm..
Erkeğin bencil davranışı yüzünden.

Belki de geç boşalan kadın değil erken boşalan sensindir.
(bkz: yok öyle bişey)
sadece parmakla max.2-3 dakikada boşalan çok hatun tanıdım.
Pratik yapmak gerek.
Ön sevişme önemli hacılar.
eger bir kadin, erkekten önce bosalıyorsa o erkekte bir sağlık sorunu vardır. bencillik elbette büyük roldür ancak partnerini bosaltmak isteyen erkek, her halükarda bosaltir. ancak bunun icin sabir sarttir.

erkek gelemediginden degil, sabrettiginden bosaltir.
Polonyolarda o kadar kaldim ettim. 1 polonyali hatunda bu durumdan sikayet etmedi. Resmen erkeklere hizmet icin onlari mutlu etmek icin yaratilmislar.. Ama asil mevzu bu degil onlarada turk hatunlarinada sordugumda verdikleri tek cevap on sevismedir.. Bir erkek iliskide bosalmayi dusunmemeli.. Zaten sen icindeyken hatunun hissettigi seyde seninkinin 1/10 u kadar degildir. Onemli olan on sevismede klitorisin kiymetini bilmek ve colde bulunan su yatagi kadar deger vermek.. Ayık olun sonra 10 saniyedede bosalsaniz hic bir sorun olmaz zaten.
Boşaltamıyorsun demektir.

Not : erkeğim
devam eden anket.
Kilitorisin büyük bölümünün erkek cinsel organın aksine vücut içine gömülü olması aslında klitoris o küçük noktadan da iberet değildir. Bütün vajina kanalını çevreleyerek sarar vajinal orgazm klitoral orgazm karmaşası da buradan çıkıyor ama aslında temelde ikisi de aynı şey.
Daha dolu oldukları için.
erken boşalma sıkıntılı erkeklerle olduklarından. türkiye'de erkeklerin büyük çoğunluğu böyle. kadın da ne yapsın, cinselliği görev hâline getiriyor.

tabii bir de kadının psikolojisi var. tüm hayatını "tabu" zırvasıyla geçirmiş, "kadın yaparsa orospu" düsturu yüzünden tüm erkekleri tecavüzcü sanan bir kadın genelde frijit olur. psikiyatrik destek, anlayış ve sabır gereklidir böyle bir durumda.

ha, bir de bodoslama penetrasyona giren salaklar var. onlar da kadınlarda cinsel sorunlara neden olurlar.
Gece gece derdinizi sikeyim ben yatiyom.
Eğer ki eşi kadının zevk aldığı noktaları bilmezse ve kendi aldığı haza bakarak kendisi doğrultusında sevişirse.. Kadın boşalmakta gecikir.Aslında eşler birbirlerini tanıyarak sevişirse sonsuzluğa giden bir ilişki olacaktır.