bugün

çünkü istediğine verip sevgililerini unutabilirler. seks her şeyi çözüyor arkadaşlar.
kadınlar hakkında hiçbirşey bilmeyen erkek sıçmığı yahu anneniz dışında hiç bi kızla konuşmadınız mı ya bu ne sığlık!!!!

yo dostum yo sen biz kızları hiç anlamamışsın üzüntüden adet kanımı içtiğimi bilirim bi erkek orospusu için
Aslında çekerler ama belli etmezler diye düşünüyorum. Şöyleki kalabalıkta arkadaş ortamında gülerler ama yalnız kaldılar mi meyveli yoğurt ve çikolata komasına girerler. Süreç bunu gösterir.
cevabı çok basit olan sorunsaldır. ördeğe, timsaha atlanan güzel ülkemde ortalama bir kadının yeni birini bulması yaklaşık 3 dakika. güzelse zaten onu bulurlar bir şey yapmasına gerek yok. bunlar böyle canlılar erkeklerin yüklediği duygusal anlamları karşı cinse yükleyip yüceltmezler. birde aşk acısının nedeninin onun başkasıyla seviştiğini kabul edememek olduğunu düşünüyorum erkekler açısından. yani tamamen ilkel duygular erkeklerdeki aşk acısı durumu. bunda evrilememiş beyin. tarihten beri süregelen sahiplenme iç güdüsünün başkası tarafından yıkılması sonucu erkek duygusal bir çöküntü yaşıyor.