bugün

para-pul, ev-yalı, jet ski-tekne, limitsiz kredi kartı vs diyen hayatında hep asosyal takılıp, özgüveni sıfırın altında ve masturbasyondan elleri nasır tutmuş olan kardeşlerim, o iş öyle değil, saydıklarımı versen bile bir kadına, sonunda içinde ki o boşluğu doldurmak için (nasıl bir boşluksa o) illa ki bir macera arayacaktır, kadın dediğimiz canlı (anamız, bacımız, yârimiz, karımız) sadece kendisini adam akıllı anlayan bir ADAM arar erkek değil.
Ne istediklerini onlarda tam olarak bilmezler.
Bazen kadınların kendisi de ne istediğini tam olarak bilmez, bilemez.
Sizin boklu hareminizde oturmak istemedikleri kesin beyler. Gerisi hayal gücünüze kalmış. Hadi bakiiim.
bilmiyorlar. devamlı bir belirsizlik, tercih edemezlik, doyamazlık.

kadınlar erkeklerden daha mutsuz ve karamsarmış.
neden?
çünkü ne istediklerini bilmedikleri için sürekli araftalar.
Özgür olmak istiyormuş.
O kiloyla sandalyeden bile bağımsız olamazsın.
"Bunu kadınlar biliyor mu ki amk?" dedirten hede.
limitsiz kredi kartı.
harcamalarına karışmayan bir keriz.
ve bu kerizin haberi olmadan rahatça sevişebileceği başka erkekler.
Kadınlar Ne ister bilmem de aklı olan beni ister
Ben sadece sevilmek istiyorum. Özgürlüğümü, hayatımı, rutinimi vs her şeyimi tek bir kişi için yok ettim. Buna değsin ve beni hak ettiğim şekilde, onu sevdiğim kadar sevsin istiyorum. Oradan bakıldığında nasıl görünüyor bilmiyorum ama ben kendimi oldukça acınası görüyorum. birinin sevgisine muhtaç, ondan başka hayatı olmayan, yine dünyaya küçük penceresinden bakıp her şeye uzak olan bi zavallı gibi..

Birini sevince yalnız olmadığımı, bir şeylerin değiştini sanmıştım ama değişmedi. Sadece sevmek yetmiyor çünkü.. ben sevdikçe, uğraş verdikçe tükeniyorum ve bu böyle devam ederse bitireceğim. O beni bitirmeden önce..
o kadar çok şey var ki hangi birini yazsak olmayacak.

ama önce sağlam bir dayak isterler.
öncelik bence sağlıkta değil, güzellikte değil. kesinlikle kredi kartı. o varsa sağlıkta var, huzurda var, güzellikte var.
saçlarını okşarken götlerine tokat atmanızı.
mecazi olarak tabii. her şeyi de açıklatmayın aq.
Ben para istiyorum, şimdi bunu dedim diye erkekler aaa bak zengin koca meraklısı falan diyecek çünkü geri zekalı bu erkekler.
ilgi, alaka, kültür, nezaket...
Önce kendinizi geliştirin. Sonra kadın peşinde koşun.
sokrates çözememiş, biz mi bileceğiz ne istediklerini.
Herkes ayni seyi ister parasi olsun guzel(yakisikli) olsun bilgili olsun falan filan .
Her kadın farklıdır.
Genelleme yapmayın.
hep daha fazlasını.
yahu şu dördü bir arada olur mu,
kültürlü ve nezaket sahibi bir insan sizinle neden ilgilensin?
akışına bırakmayı tercih edeceklerdir.
siz kadınlar ortada fol, yumurta yokken sizinle ilgilensin ki dönüp bakayım istiyorsunuz.
sonra da erkekler neden böyle?
erkekler öyle değil, hakettiğiniz bu.

bakınız, kültürlü ve nezaket sahibi insan gururludur da. gururlu insanlar ilgi gösterme, yahut daha açık söyleyelim, yavşama hareketlerini kendilerine yakıştıramazlar. yani ruhunuzun vadettiği şey gerçekten buna değmelidir. uyum varsa er kişi kendini geri çekmeyecektir.
istekleri bitmez ki bunların.
Bir çok şey.
(bkz: Yemek)
hep çocuk kaldıklarından mantıklı şeyler istemezler.

hepsi salıncakta sevdiği adam tarafından sallanmak ister *
telefonu suratına kapatsa, tekrar aranmak isterler. kıskanılmak isterler, ama kıskanç olmanızı istemezler.
tapılmak isterler, ama bağlanılmak istemezler.