bugün

gıdıklada güleyim.
külliyen yalan önerme. kimi erkekler bir de buna inanıp götünü yırtarlar gül lan gül sev beni hmps hmps felsefesinde.
16-22 yaş arası ergenlik dönemi için geçerli önerme. sonra "olgun erkek arıyok, olgun erkek arıyok" diye bik bik ötmeye başladıkları dönem başlar.
kesinlikle yalan olan onerme zaten bir kız size gulmuyorsa isiniz zor. bosverin. kaldıki kadınlar hoslandıkları erkeklere gulerler.
Asik olduklari erkeklere gulerler.
Aynı zamanda da her erkeğe gülmezler. Evet.
Kadınlar komik erkeklere güler ve hoşlanır komedyen eşlerine bakınca tipleriyle alakası olmayan hatunu taşıyordur yanında.
kısmi gerçek. denedim %100 çalışmıyor. hala eksikleri var.
Erkeklerde her güldürdükleri kadını kendine aşık oldu sanır.
kesinlikle katıldığın bir başlık olmasıyla beraber 27 yıldır dikiş tutmayan ilişki hayatımıda arkama alarak katıldığım başlık. bir insan nasıl en fazla 1 ay biriyle birlikte olabilir ki? benim gibi moronsa olur hocam.
Kadınlar hoşlandıkları erkeklere güler.
kadın erkeği komik ve espritüel bulduğu için gülebileceği gibi karşısındaki erkeği gülünç bulduğu için de gülebilir.
Yok öyle bişey. O gülen surat kıçıma benziyosa zorr çok zor.
Bir kadın olarak söylüyorum ki komik erkekleri hoş buluruz ama aşk meşk için gecerli bi kural degil. Her kadının zevkleri ayrıdır. Gülmek herkesin hosuna gider ama aşk daha ileri bi düzey bi güldurmeyle olmaz. Bilmeyenler için söylemek ıstedim.
Kadinlar kendilerini gulduren erkeklerin varligindan hoslanir, ama aglatan erkeklere asik olur, denilse daha dogru olabilir.
Aglatanlarada verirler.
sebep-sonuç ilişkisi bakımından mantık hatası olan tespitimsidir. doğrusu kadınlar "aşık olduğu erkeğe/erkeklere güler" olmalıdır.
doğrudur, birazda tip varsa aşık olunabilir.
Aslinda erkekler kendilerini gulduren kadinlari guldururler bu durumda da isin dogrusu kadinlar guldurebildikleri erkeklere asik olurlar.
işin aslı kızlar aşık olduğu çocuğun her esprisine güler..
bu biraz yanlış anlaşılmış..
erkekler gülüşünü sevdigi kadınları güldürürler.
(bkz: Bu olmadı sanırım)
Külliyen yalan söz. Böyle bi şey olsa benim hugh heffner olmam lazımdı. Kadının size ne şartlarda güldügu çok önemli bi nokta.
"kadınlar palyaçolara gülmezler" iddiasını ortaya atıyorum. bunu tartışın.
(bkz: bir nesil bu yalanla büyüdü)
yalan efenim.
güncel Önemli Başlıklar