bugün

kadınların erkekler için süslendikleri (makyaj, teşhirci ve/veya seksi giyim tarzı, aksesuar vb) gerçeğini gizlemek için kullandıkları yalan türü. sorsan "ne erkeği ayol, ben kendime olan saygımdan makyaj yapıyorum" veya "iyi hissetmek için süsleniyorum" falan derler. he tabi. biz de yuttuk. hepiniz erkekler için süsleniyorsunuz kevaşeler sizi. sonra da namuslu ayaklarına yatıyorsunuz.
kadınlar kadınlar için süslenir.
her insanın kendine söylediği bir yalandır aslında. kadınlar kadar erkekler de süslenir ama erkekler bu yalanı kendilerine söylemezler.
tabi ki erkekler için süslenir bu doğaldır da.. nasıl biz kızlara hoş görünmek için süslenip püsleniyorsak onlar da bizim için süslenirler.. aksini iddia eden hatun yalan söylüyordur.. hatta bu süsün ardından laf atılan kız o kadar hoşlanır ki bu durumdan adeta yüreğinde kelebekler uçar..

bir kızın tabiri yerindeyse götünü kaldırmak bu yüzden çok basittir. iki bakış atarsın tanımadığın bir hatuna hemen hal ve hareketleri değişir. *
(bkz: (#10697912) )
kadınlar kendileri dışında herkes için süslenir.
kadınlar kendileri için süsleniyor olsa idi kız yurtlarında pijamalar ile paspal paspal dolaşmazlardı.
özüne inildiğinde doğrudur. amaç beğenilerek kendini tatmindir. erkekler içinde geçerlidir.
aslında doğru bir önermedir nedeni ise ilk önce kendine olan övgüveni için süslenir sonra kadınlar arasında kendini gösterir bu süslenme yarışı sonra en önemlisi karşı cins için süslenilir.
yalan olmayandır. zira gecenin bir vakti deli dürtmüş gibi yalnız yaşadığı evinde sıkılıp makyaj yapan onca hatun kim için süsleniyor o zaman? aynaya baktığında güzel bir yüz görmek içindir tüm uğraşlar.
kesinlikle yalandır. yoksa evde o saç baş dağınık, en rahat ve paçoz pijamalı haliyle dışardaki hali o denli zıt olmazdı. *