türkiyeye gelmeden önce hocalar hemen fetva yayınlamalı?robot ile cinsel ilişki caiz mi değil mi? yavaş yavaş yaygınlaşmaya başladı bu mahluklar.önemli bir mesele.
türkiyeye gelmeden önce hocalar hemen fetva yayınlamalı?robot ile cinsel ilişki caiz mi değil mi? yavaş yavaş yaygınlaşmaya başladı bu mahluklar.önemli bir mesele.
görsel

görsel
görsellerde gördüldüğü gibi beyninden birkaç kablo geçiyor. yani boş beyinli bir erkek henry.
kadın, henry gibilerinde aşkı bulamayacağı için tutmayacak bir proje. beğendiği erkeği düşünüp henryden faydalanmaya kalkarsa işte o ayıp olur.
kadınlar o kadar mı çaresiz kaldı lan. Öyle birseye ihtiyacınız mı va4 gerçekten.
Çok çirkin lan bu. Buna verip de bize vermeyecek kızın allah belasını versin.
azıcık yakışıklı yapsalar iyi şatışı olur gibime geliyor. Suratsız mendaburun teki kadını cinsellikten soğutur. Bunca muhafazakar varken Türkiye'de ne kadar satılır bilmem ama piyasaya sürsünler bence. her arz kendi talebini yaratır.
türkiye de erotik shop ların cirolarını bilseniz nutkunuz tutulur. o yüzden bu robot burda iş yapar. pazara sokmak isteyenlere yatırım tavsiyesi değildir.
Ramazanda Nihat Hatipoğlu emmiye soru çıktı.
Seneye kadar çalış hoca.

Henry ile cima eyledim lakin Henry gusül abdesti almıyor hocam. Caiz midir? Cenabet cenabet yatıyor yanımda.
Bu ne lan, survivor taner e benziyo amk. Hajahaga
"Gardaaaaaaaaaaşş didim, burası sörvayvır didim."
Henry ışığı kapat utanıyorum .s

Acaba karanlıkta yapabiliyor mu onu merak ettim hemen.
(bkz: sen benim için ilksin)
(bkz: henry biz şimdi neyiz)
birçok kadın ya robotla ya robot gibi sevişiyor zaten. gereksiz.
cüzdanı yoksa beğenilmez.
ilkim henry diyen sevgiliniz oluyormuş.
black mirror serisinde işlenen durum. ben bunu kadınların uzun vadeli erkeklere karşı soykırım planına yoruyorum. spermlerimiz etiketlenir, bankalar dolar. (bkz: game over)
henry türkiyeye gelsin abazalıktan 31 bağımlısı olur.
En ufak bir kısa devrede altındaki kadını pert eder. Dikkatli olmak kazım.
peki ya çükü ıslandığında elektrik çarparsa?
Türk kızlarının vereceği tepki:

—yaaa bakmadan yaaaaap.
Ülkeye getir iki günde buna da tecavüz ederler aq.
Ülkeye getir iki günde buna da tecavüz ederler aq.
Altına yatacak hanım kızların hadi parlak civatam diye inlemesine sebep olacak robottur.
AŞKIM ÇÖPÜ ÇIKARAYIM MI DiYEBiLEN DÜŞÜNCELi ROBOTTUR.
güncel Önemli Başlıklar