bugün

Söylenilen hiçbir şeyi unutmazlar. En küçük bir şeyi bile. Aman dikkat.
üşürler.
bu dünya ne onlarla ne onlarsız olur.
başımızın tatlı belaları.
ama onlarsız hiç olmuyor
tecrübeyle sabit.
(bkz: kadınlar da s*çarlar)

Evet beyler, özür dilerim ama bu bir gerçek.
Ha bir de şey; Güzelleri de s*çlarlar ...

görsel

görsel
iclerinde cok yavsak olanlari vardir. yuh dedirten cinsten hem de. boylelerini taniyacagima sap kalayim daha iyi. cunku bi zaman sonra tiksiniyosunuz. bi kiz bunu yapar mi aq diyosunuz. ancak yapiyolar maalesef.
Şeytana pabuncu ters giydirebilecek olanlar mevcuttur
Genellikle baska bir kadina ait olan erkegi calmaya bayilirlar
Nefret ediyorum kizlardan.
Yakın arkadaşlarıyla tek kelime etmeden yalnızca bakışlarla anlaşabilen yegane varlık.
Adam sevmezler.
kafalari calismiyor demek ki.
Sinirli olduklarında dünyayı insana dar edecek varlıklardır.
yeni gelen nesil çok fena geliyor. artık hepsinin her yerde eli kolu var. çok dikkatli olunmalı. ama kadın bu. ilgi beyler, ilgi. ne fazla ne az. kararında ilgi. hatta ilgiyi gösterip gösterip geri çekmek garanti bağlama yöntemidir. bi anda ilgi gösterip bi anda geri çekince kadınlar size dönecektir. noluyo diyecekler ne güzel ilgileniyordu niye çekti. sonra ilgiye devam edilsin diye türlü yakınlıklar göstereceklerdir. görüyoruz yaşıyoruz.
kürdan kollu, bol kıllı, tıknaz ve ekseriyetle bücür olan sözlük erkeklerinin gerçek adı altındaki saçmalıklarıdır. civan gibi bir isveç delikanlısının yanında görün siz beğenmediğiniz türk kızlarını. ama gözlerinizi kapatın. ahaha.
entryleri okuyunca kadınlığından soğuyor insan. bu nedir ya hu! Hak edene hak ettiğini verirler. Aziz Nesin in dediği gibi:
Bir kadına ne verirseniz verin, onu daha da büyük hale getirir…
Ona sperm verirseniz, size bir çocuk verir;
Ona bir ev verirsiniz,size bir yuva verir;
Ona sebze verirsiniz, size yemek verir.
Ona bir gülücük verirsiniz, size kalbini verir.
Ona bir şarkı söyleyin ,size Konser verir,
Kendisine verileni çarpıp çoğaltarak geri verir…

Bu yüzden ona çamur atarsanız, karşılığında bir bataklıkta boğulmaya hazır olun.
Parayı ve rahatı severler kimse aksini iddia edemez.
En güncel tahminlere göre dünya nüfusu 7 milyarı geçmiştir. 3milyardan fazlada kadın vardır bazılarınız hayatında tanıdığı 3-5 kadın üzerinden aforizma sallayıp genelleme yaparak kadınları kategorize etmeyi kendinize bir iş bilmişsiniz. Malesef ki bu erkekler içinde yapılıyor. Böyle davranan insanların ne yapmaya çalıştığını hiçbir zaman anlamayacağım her insan bir diğerinden ayrıdır her kişi sizin hayatınıza farklı bir bakış açısı katar size etki edicek bir gerçeklik bırakır. Kadınlar böyledir erkekler şöyledir demek yerine daha güzel açılardan bakıp her yeni tanışılan hayatınıza giren insanla mutlu olup hayatı paylaşmayı deneyin emin olun bu şekilde hem 3. Kişilerin söylemlerine kulak asmaz hem de önceden duyduğunuz söylemlerin sizin ön yargılarınız arasına eklenmesini engeller. Sevin sevilin bu Dünya kimseye kalmaz.
inanır mısınız bilmem, pembe kaka yapmazlar.
Bire bin katarak olayları çarpıtıp dedikodu yapmaya bayılırlar hadsizce. Hemcinslerim olurlar ama zerre hoşlanmam. Tabi istisnalar var ve onlara zorda olsa rast geldiğim oluyor neyseki.
Bazıları Reddettikleri erkeğin başkasıyla olmasını kendine hakaret sayarlar. Bunların reddetmeyip ya da kabul etmeyıp süründüren versiyonuda mevcuttur. Yatacak yeriniz yok valla bak.
erkekler günde 7.000 kelime konuşurken kadınlar ortalama 20.000 kelime konuşur nokta.
on yıllık sevgilisine vermez de gider bir haftada tanıdığı adama döker herşeyi. hayat bu ve acı beyler.
unutmazlar...
hiçbir şeyi unutmazlar.
öyle bir anda, öyle bir zamanda yüzünüze tokat gibi yapıştırırlar geçmişte yediğiniz bir haltı.
hiç unutmazlar.
hard disklerini siktiklerim...
bir kadın sizden hoşlanıyorsa sizinle ilgili en ufak detayı bile bilmek ister.

siz ona bu detayları vermezseniz o kadından her türlü ajanlığı bekleyebilirsiniz.

en iyisi detayları ona vermek olacaktır.
Regl olurlar.
Hiç bir kadına güvenmedikleri gerçeği.ben ona güveniyorum deseler yalandır genelde.ancak kıyafetim nasıl olmuş yakısmıs mı dediğinde bok gibi olmuş diyebilecek arkadaşlarına güvenirler öyle arkadaş da pek çıkmaz karşılarına.ki çıksa bile çekememezlik genetik olduğu için yine problem çıkar. Kadınlar usta yalancıdırlar. Rol keserler. Yaptıkları en büyük iki rol: aşk ve masumiyet. Asla güvenmeyin.çevremden biliyorum ben ona çok aşığım deseler bile yedek kulübelerinde mutlaka başka erkekler olur.saygılar.
Erkeği en iyi tamamlayandır.
Üzerler, yorarlar, yıkar-geçerler.
Ama yine de olmazsa olmazdırlar.
Kadina verdigimiz sevgi uyuşturucuya benzer hergün dozu artirmazsak tatmim olmazlar en sonunda altin vuruşu yaparlar.