bugün

hiçbir zaman kadınları anlayamayacağız erkekler olarak. onlar da bizi. o yüzden boş yere "sen beni anlamıyorsun ama..." diye çırpınmayın, imkansız.

edit: yahu başlığı açan entrysini silmiş ühü. başlık açıp kaçmalara hayır.*
küçük kadınlar büyümezler ve bitmezler!
Kadınların en zayıf noktası sevilmektir.
kadınların en zayıf noktası aşktır.
*
kadınları anlamaya çalışmak nedir ya. milyarlarca insanı nasıl genellemeyi planlıyor bu veletler.
yıllardır aynı muhabbetten aynı söylentiler. bıktım.
'yok, hayır tatlım gerçekten bir sorun yok' diyorsa ;
-mutlaka büyük bir sorun vardır. *
genelleme malzemesi olmaktan hoşlanmazlar.*
küçük detaylar daha çok önemlidir.
Kadınlar erkeklerin eski sevgilisinden bahsetmesinden hiç hoşlanmazlar. Hele ki,
eski sevgilim derken o "M" harfi çok önemlidir. Hiç bir kadın buna asla katlanamaz.
(bkz: kuku)*
-yüz vermeye gelmez bunlara.. bir de kolay yaratıklardır. zor düşünmeyin..
yanınızda taşıyacağınız çikolata yada şeker gibi tatlı bir şeyler bazen kurtarıcınız olabilir.
asla ama asla bir kadının yanında her şeyin en iyisini ben bilirim triplerine girmeyin.
isterse kandıramayacağı erkek yoktur.
erkeklerden zeki olduğu defalarca ıspatlanmıştır.
isterse iyi bir eş anne olabilir.
isterse bir erkeğin hayatını bir anda karartabilir.
Zayıf noktaları Cüzdan mırın kırın yok dürüstçe yazdık.
ruhunu gıdıklayın.
adam olun adam. biraz da olayları siz absorbe edin. *
kadınlar hakkında küçük bilgiler mi? şaka mı bu? kadınlar hakkında küçük bilgilerle bir yere varamazsınız, büyük bilgilere ve uzun yıllara ihtiyacınız var denilesi hede.
eger s*klemezsiniz kazanan hep siz olucaksinizdir.* yoksa herkes duzeyli bir ilgiyi hakeder.

kendine guvenen, saglam duruslu, cool kisi her zaman ezik, gotunden ayrilmayan, aciz kisilerden daha etkileyici olmaktadir.
Ne zaman onları umursamayıp, ciddiye almadığınız ve de kendinizi gizemli biri olarak tanıttığınız zaman, artık kadınlar ayaklarınızın altındadırlar.
dır dıra gelemezler.
Genelde vajinaları vardır, aramızda kalsın, söyleme dediler kimseye...
aldatmaya çalışmayın çakarlar. çok zekidirler.

aldatacaksanız, ciddi ilişki kurmayın.
hepsi de duygusal ve bu duygusallıklarıyla yeri geldiği zaman bir anlayış tanrıçası, yeri geldiği zaman kendi iki parçaya bölünmüş kalbi karşılığında sizinkini iki bin parçaya bölebilecek kapasitede varlıklardır.