bugün

kadınlar günü hediye alınacak bir gün değildir. emekçi kadınların günüdür sadece.
yeni yıl hediyesiyle tüm yılı geçirmeye çalışanların yanında çokta önemli değilir.
erkeğin hasıdır. parası yoktur, günde 12 saat çalışıp yok kadın günüymüş yok cart günüymüş yok sevgililer günüymüş yok doğum günüymüş. sadece 1 tanesinde hediye alacak parası vardır, ve günde 12 saat çalışarak kendisi aç kaldığı için alamamıştır. tabi türk kızı hemen oduna odunlukla cevap verip sevgilim beni sevmiyo mu acaba diye düşünmeye başlamıştır, lakin kız odundur asıl beyinsiz bildiğin türk kızıdır. anlayın lan biraz amk kızları hep biz sizi anlamaya çalışıyoruz o kadar zekiyseniz bunları da düşünün.

not: fakir değilim sadece gaza geldim şuan paralarla oynuyom eheheh.
ne odunluğu kalmış, ne hödüklüğü. ne kabalığı. ocak ayında yılbaşı, şubatta sevgililer günü, martta kadınlar günü, nisanda ne sebep bulacaksınız acaba hediye aldırtmak için diye düşünen erkektir.
parazit gibi yaşayan kadınlardan hoşlanmayan erkektir. o güne hediye, bugüne hediye, yok şu gün ilk tanışma hediye, yok şu gün pembe sıçmıştım ona ayrı hediye, ne lan bu! kendisini satılığa mı çıkarsın bu adam sizi hediyeye doyuracağım diye aç gözlü şişman ve de kıllı karılar.

(bkz: atarlı ergen)
Eleman memur belli ki. Maasina daha on gun var ne yapsin cocuk.
sevgilisi bakire ve öğrenci olan erkektir.
Hatırlaması yetecek olan erkektir.
Hediyeye gerek yok.
hödüktür.

(bkz: kadınlar gününde karısını döven hödük)

(bkz: bir kadının kadınlar gününü kutlamayan hödük)
normal olanı yapan erkektir. sevgililer gününde hediye beklersiniz, doğum gününüzde beklersiniz, yıldönümü gelir beklersiniz, ilk tanışma günü, ilk bakışma günü ohoooo..adet gününüzde de oyuncak ayı alsın isterseniz.
ota boka hediye bekleyen insan kadar menfaatçi birini de bilmiyorum. kadın, erkek farketmez. azıcık sevginin, güvenin kıymetini bilin. özgüveniniz, bir ağırlığınız olsun. karşınızdakinin size verdikleri kadar mı değer veriyorsunuz insanlara? allah denk getirmesin diyorum o zaman.
Cimrinin önde gidenidir.
erkek milleti için gerekeni yapan erkektir.

(bkz: entryden cinsiyet tespiti)