bugün

Zor soru. Severler muhtemelen ama çok az kadın erkekler gibi sever. Çoğunda o tutku olmaz. Yaygın inanışın aksine erkekler daha duygusaldır. Ve erkekler hiçbir beklentisi olmadan, ardını arkasını düşünmeden rahatlıkla bir kadını hayatlarının merkezine koyabilirken kadınlarda bu oran yok denecek kadar azdır.
Lan asıl erkekler sever mi? Diye sorulmalı. En çok kadınlar sevip üzülüyor, erkeklerin çoğunluğu daldan dala atlama derdinde siz ne algısı oluşturmaya çalışıyorsunuz?
Sever. Bunu anlayan erkek de sıkılıp başkasının peşinden koşmaya gider.
Sevmez mi ya hem gerçek hem de tam sever aslında ama ne yazık ki erkekler bu sevginin kıymetini genel olarak bilemez ve hep gözü dışarda olur.
Seviyoruz keşke sevmezsek.
Kadınların , yaşadıkları duygunun adını koyarken erkekler kadar kesinlik içinde olmamasının bana göre en önemli nedeni erkekler gibi tek taraflı düşünmemeleri.

Kadınlar için birini sevmek toplam bir fonksiyon. Yani denklemi oluşturan tüm değişkenler belli bir dengede olduğunda sonuç doğru çıkıyorsa adı sevgi oluyor.

Erkekler için durum böyle değil. Bir erkek için bir kadını sevmek her şeye karşı çıkabilmek demek. Bu nedenle sorunlar olduğunda sadece çözmüş olmayı başarmak adına çözüm aranıyor. Sonunda kazanıyorlar ama ne uğruna.
insanoğlunun doğasında var.
öyle bir sever ki kadınlar, sen bile sevmeyi yeniden öğrenirsin.
seviştiği zaman sevdiğini düşünen yazarlar. ya çok genç yada çok saf.
Severler lakin seven bir kadını kızdırmayın bende demesi.
delicesine diye tarif edilen şekilde severler . götü yemeyen bulaşmasındır.
Kadınlar daha duygusaldır bütün duyguları erkeklere oranla daha baskın yaşarlar. Gerçekten severler. Ama işte önemli olan karşılıklı sevebilmek, yoksa sevginin acıdan başka bir anlamı olmuyor.
(img:#1556271)
--spoiler--

tanıdığım kızların istisnasız hepsi sevilmek,değer verilmek istiyordu ama sevmiyordu. bu bencillik değil mi sizce?. sevileyim ,ilgi duyulayım ama sevmek hiç umrumda değil kafasındalar. sevildiğini bilmek yetiyor mu size? bilmiyorum ama benim tarafimdan sadece sevmek yetmiyor.yoruldum artık. insan sevilmek istiyor ama umudumu bugün kestim ben. hiçbir kadının beni seveceğini düşünmüyorum artık.çünkü tanıdığım kadınların hepsi bencildi sevgi yönünden. değer ver ,ilgi duy ,bana hayran dolu gözlerle bak tamam yeterli. olmaz böyle .

not: bu entry kadınları kötülemek için yazılmamıştır. kadın düşmanı da değilim. kadınların alabildiğince özgür olmasını isteyen biriyim.

--spoiler--

Pek yüz verme piç erkeği oyna
Sike sike sevecekler.
içsel bir şey, bilemezsin. Kişisine göre değişir. Fikirleri değişirken, sevgileri de değişebilir. Hayata Realist yaklaşım eğilimi gösterebilirler. Bu da duygularının önüne geçebilir. Sevgi her şey demek değildir. Bunu unutmayalım.