bugün

Doğru ise kendimi lezbiyen hissedeceğim durumdur.
doğrusu daha iyi değil, daha çok olması gereken yazar beyanıdır.
yalanını ortaya cikaramazsin ondandir.

eğer dogruysa nermin şu an ders calismiyor.
kadınların daha detaylı ve kapsamlı düşünebilir olmasının yan etkisidir.
doğru olan önermedir.

çünkü kadınlar önce inanır ve yalanını yaşar. Sonra bunu yaşasa neler hisseder o ruh haline bürünür, son aşama olarak da söyler. ve bunların hepsini 30 saniyede yapabilir.
iki yılımı seni seviyorum yalanıyla heba eden yaratığı düşününce doğru olan önermedir.
dogru olan onermedir. soyle ki bir erkek yalan soylerse bi yerde illa acik verir cunku kadin bunun ustune olumune gider ve dogruyu cozer. erkekse kadinin yalan soyleyip soylemedigini anlamak icin ikinci kez ayni soruyu sorar ve ucuncuye gerek duymaz yapisi geregi bosvercidir.

kissadan hisse kadinlar olarak daha lise caginda yalan soylemeye alismis varliklariz bu tecrubeyle herkese her seyi rahatca yuttururuz. kimi kandiriyoruz?*
bunun sebebinin kadinin kucuklugunden beri baski altinda tutulmasi oldugunu dusunuyorum. insan gibi yasamak icin cogu bayanin yalan soyleyerek yapmasi gerekiyor bazi seyleri. toplum bunu gerektiriyor.
Katilmadigim onermedir.
Inandirici ve ikna edici bir sekilde yalan soyleyebilme yeteneginin cinsiyete gore degistigini dusunmuyorum.
Toplumda kadin olarak yasamak daha buyuk bir baski ile yasamak demektir, bu durum da bazi kadinlari daha sik ve kapsamli yalan soylemek zorunda birakmistir.
Ayni duzen erkekler icin de gecerli olsa idi onlar da benzer sekilde yalan soylerlerdi.
Ayrica kadinin ayni anda cok sey dusunmesi, inanilmaz detayci olmasi palavrasi da sonradan peyda oldu basimiza. Cok overrated edilen bir muhabbet bu.
Kadin aldatirsa cok daha kotu bir muameleye maruz kalir. Hatta bazi zumreler bunu direkt olum ile cezalandirir. Erkek ise " yeaaa cok ickiliydim sen sandim " gibi piskinlikle bile bu durumdan siyrilabilir. Hal boyleyken aldatmak icin palavra sikmak zorunda kalan iki insandan, erkek ile kadinin yalani bir olur mu.
doğruları taşımaktansa, yalanların sırtına binmeyi tercih ettiklerindendir.